Bisiklet dergisi

Scudo

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Ankara da yabancı bisiklet dergisi bulabileceğim bir yer var mı?Ve hangi dergileri önerirsiniz? Yada yurtdışından nasıl satın alabilirim?Dergilerin sitelerine bakıyorum sadece yayınlandıkları ülkelere gönderiliyorlar.

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
ben de tekerlke izinin 1 bölümünü okudum gercekten güzel bir dergi online olması ve ücretsiz ayrı bir mutlu edici bir durum :) Federasyonun dergisini şimdi duydum inşallah devam eder ...

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Ben Bicycling ve Velo'yu oneririm. Velo'nun cok guzel teknik testleri oluyor, ruzgar tuneli ve sertlik testi yapabildikleri ekipmanlari var. Bicycling ise cok kapsamli bir sekilde bisiklet gonullulerine hitap ediyor; beslenme, tamir, yaris teknikleri vs vs bilgileri veriyor. Bicycling abonelerine bir ay onceden postaliyor dergilerini, yani Turkiyeye postalasalarda gecikme olmadan eline gelir sanirim.

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
PDF dosyası halinde indirebileceğiniz birçok outdoor dergisi, road bike and mountain bike , dergisi olan siteler biliyorum (ücretsiz). İsterseniz özelden yollarım hala ilgileniyorsanız. Linki buradan da verebilirim yönetici ok derse. Arada hala indirip okurum ben. Tabii Türkçe değiller.