Aranıyor Bisiklet Brandasi

Konu, 'Aranıyor...' kısmında ziyaseker1925 tarafından paylaşıldı.

1. ziyaseker1925

ziyaseker1925 Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Askere gidecegim icin bisikletimi branda icine koyup duvara asmayi planliyorum duvar aparati buldum ama maalesef ucuz yollu bi branda bulamadim yardim edermisiniz :) tsk ederim

2. Volkan Aykul

Volkan Aykul Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ben bisikletim için motosiklet brandası aldım. Yaz aylarında güneşten, kışın ise yağmurdan filan korumak için. Yaklaşık olarak fiyatı 40 lira idi. :)

3. PeDaLLı-YoRuM

PeDaLLı-YoRuM Forum Demirbaşı

Adı:
    Tugi
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @ziyaseker1925 kardeşim selamlar elimde hiç kullanmadığım bisiklet örtüsü var gri renkli üzerinde bisiklet deseni mevcut bisikletim kapalı yerde muhafaza ettiğimden hiç kullanmadım 30 TL.ye verebilirim bilgin olsun

4. PeDaLLı-YoRuM

PeDaLLı-YoRuM Forum Demirbaşı

Adı:
    Tugi
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-8-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2016-7-29_9-31-32.png
Neden hızım düşük? Neden ulaştığım hızı istediğim süre koruyamıyorum? Neden kısa sürede hızım artmıyor? Böyle sorularınız varsa eğer, işin olmazsa olmazına geldiniz demektir. İstediğiniz kadar...