bisiklet boyutları

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında ibrahim aksoy tarafından paylaşıldı.

1. ibrahim aksoy

ibrahim aksoy Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    herkese merhaba bir bisikletin en boy yükseklik olarak boyutları nelerdir acaba tahmini olarak aradım bulamadım her yerde karşıma kadro boyu cıkıyo ama bana lazım olan en boy ve yukseklık kargo için lazım bilgisi olan ?

Bektaş Duran bunu beğendi.
  2. Bektaş Duran

Bektaş Duran Sram & Vasalları

Adı:
    Bektaş
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Abi Konuyu Biraz Daha Açarsan İyi Olur Ben Sadece Kadro Boyu Anladım Oda Jant Janta Boyu Yüksekliği Genişliği İnç Değişiyor Ve Boy Kaç Alıcakmısın Gönderecekmisin Pek Anlaşılır Değil Anlayan Olursa Ben Burdayım

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-58-20.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2017-1-31_11-39-59.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...
2-1468594337435-nttngl699cik-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...