Bisiklet boyamaya yardım?

Konu, Genel Bisiklet Konuları kategorisinde Orhan ATAK tarafından 8 Ağustos 2010 tarihinde paylaşıldı.

1. Orhan ATAK Aktif Üye

Arkadaşlar benim eski bisikletimi bi arkadaşla güzel bir şekilde boyamak istiyoruz ancak fazla bilgimiz yok benim bildiğim kadarıyla önce zımparalamak sonra boyamak gerekiyor sizcede böylemidir? Yoksa daha alternatif yönleri varmı? Bisiklet bu sadece gri olan yerleri boyanıcak yani kadro ve sele borusu :) Birde bu fırınlanma işlemi falan nedir o konudada aydınlatırsanız sevinirim :)
    [​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Yardımları bekliyoruz Teşekkürler :)

2. murat yayla Daimi Üye

Orhan ATAK bunu beğendi.

Orhan ATAK Aktif Üye

teşekkürler :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_8-53-12.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...
nibali1_3387201b.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...