Bisiklet ayakkabısı ve normal pedal

GÖK TÜRK

Üye
Kayıt
30 Nisan 2014
Mesaj
41
Tepki
17
Yaş
35
Şehir
İstanbul
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar, bu gün Decathlon'da kilitli bisiklet ayakkabılarında indirim vardı zaten spd pedala geçme düşüncem vardı bende ayağıma uygun bulunca satın aldım ama merak ettiğim konu şu ben spd pedala yaza doğru geçmeyi düşünüyorum bu ayakkabı dağ bisikleti için altı güzel iri tırtıkları var bunu giyip normal pedal ile bisiklet sürülebilir mi ? Pedala iyi baslır mı kayma falan yapar mı ? bosluklar var çünkü bazı yerlerinde Ya da mesela ben spd pedalı sevmedim ayakkabıları da çöpe mi atmak zorunda kalacağım.
 
Scudo

Furkan BOZKUR

Aktif Üye
Kayıt
2 Haziran 2014
Mesaj
160
Tepki
46
Yaş
32
Şehir
Tekirdağ
MTB ayakkabısı olduğu için normal pedal ile sürülebileceğini düşünüyorum ama olmasa bile Çöpe atmak olur mu ya Kullanmadan satışa sunarsın sende sıfır ayakkabı elbet talep olur.
 
  • Beğen
Tepkiler: GÖK TÜRK

ozgur908

Forum Bağımlısı
Kayıt
22 Mayıs 2012
Mesaj
715
Tepki
999
Şehir
İstanbul
tabanı çok tırtıklı ve sert olmayan bir spor ayakkabı pedalla daha fazla temas kuracağı için işinizi daha iyi görür. spd ayakkabı kendi pedalıyla kullanılmadığı sürece normal pedal için hiçbir anlam ifade etmeyecektir. bence pedal alana kadar kullanmayın. pedaldan vazgeçecek olursanız da eskitmeden satmış olursunuz.
 
  • Beğen
Tepkiler: GÖK TÜRK