Bisiklet AŞKI bu olsa gerek :)

kefallica

Daimi Üye
Tepki
61
arkadaşlar az önce gözüme kestirdiğim bir parçayı almak üzere ilan sahibine telefondan ulaştım. baya konuştuk. boşluğu var mı, ağırlığı ne, bakım gördü mü vs vs bir ton soru yönelttim kendisine, o da gayet cevapladı sağolsun da, :) asıl olay şu, konuştuğum kişinin damat olarak kendi düğününde telefonumu açıp yarım saat bisikletten konuşması :) demek ki gerçekten bisiklet sevdalısı insanlar en mutlu günlerinde bile bu sevdayı anlıkta olsa bir kenara itmiyorlar ya da itemiyorlar :)
Sizin de var mıdır böyle enteresan durumlar karşısında bisikletten vazgeçmediğiniz anlar ?

Scudo

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Düğün anında açtığına emin misin? Bence gelin kuaförde gelinbaşını yaptırırken ve damat da onu beklerken aramış olmalısın :D Yoksa o stresli günde bırak yarım saat konuşmayı, insanın telefonunu açması bile mümkün olmuyor ne yazık ki...

kefallica

Daimi Üye
Tepki
61
Elbette takı töreni sırasında aramış olmadım :D ama bir hengame ve gürültü vardı muhtemelen salonda o klasik masada oturuyorlardı herhalde :)

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Yeni şehir efsanesi: "Düğününde eşini bir kenara bırakıp bisiklet muhabbeti yapan adam."..