Bisiklet Artık Seçmeli Ders Oldu :))

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1264134_10151936920893556_1622634395_o.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1397185_10151936920878556_730487886_o.jpg

(link)

Bu konudaki çalışmaları yürüten Bisikletliler Derneği'ne teşekkür ederiz... :)

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ne güzel haber! Çocuklarımdan en az birinin bu bölümü seçeceğine şimdiden eminim :)

Ders programlarını da inceledim. Olaya gayet profesyonel yaklaşılmış.

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Bu kadar detaylı bir modül beklemiyordum işin doğrusu. Bu yaş grubuna etkinlikleri tam anlamıyla yaptırabilirlerse ne âlâ. Yine de büyük bir gelişme şu an için...

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Öğretmenler tarafından rehberlik dersinde ki gibi başka ders işlemezlerse iyi olur. Bakanlık bunu sıkı denetlemeli bence...

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Uğur SARIGÖL

Eğer bizim okul böyle bir şey yaparsa 1. ve en büyük talibi benim !!!

Kesinlikle seçeceğim.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı uğurlu olsun.
Zaten okullarımızda bisiklet virüsünü doğal olarak bulaştırıyoruz. :)
Resmi kanaldan izin verilmiş olması da olumlu.
Emeği geçenlere teşekkürler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet yeri gelir derneği eleştiririz yeri gelir kutlarız bisikletin seçmeli ders olması olumlu bi gelişme ,
şimdi istanbulda daha çok yapılacak işler olduğunu unutmayalım mevcut bisiklet yollarının iyileştirilmesi lazım defalarca gündeme getirdim, bostancı-tuzla bisiklet yolunu bakımsızlıktan ölüyor ora çukurlar çukurlar ,in çık in çık olmaz yeni baştan olacak ora ,
kesintisiz bisiklet yolu olacak araya araç girmeyecek ,
açıkçası bağdat caddesi kayboldu gitti ,bağdat unutuldu ,ayrıca sola yapılan bisiklet yolu kazınmış orada bisiklte kullanılmayacak ,zati baştan sorunlu idi ora ,bu bağdat caddesini adam etmek zor alt yapıyı tamamı ile değiştireceksiniz ,gelelim minibüs caddesine kaldırımlar süper oldu bazı yerlerde geniş ,ama sakınca şudur minibüs yolunda bisiklet süremezsiniz neden birincisi minibüsler orada olmuş cango ,devletin hiç bi kurumu bunlar ile baş edemiyor ,çünki neden devlet bunlardan vergi alıyor minibüs başına ödenen para ,minibüsler oradan kalkmadığı müddetce bize rahat yok ,bu güzergahta çalışan minibüslere başka hat verilmesi daha doğru olur aynen e-5 'e
derdimiz ne bizim minibüs yoluna raylı sistem elektrikle işleyen tranvaylar ,ve tabi bisiklet yolları oraya sadece özel araçlar girecek ,evet gelelim kaldırımlara millet orada bisiklet sürmeye başladı bile ,