bisiklet arıyorum

semih inan

Üye
Tepki
1
arkadaşlar hepinize merhaba. ben bir bisiklet almaya karar verdim. aradığım bisiklet 300-350 tl arasında bana yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler. arkadaslar bana özel cevap ta göndere bilirseniz daha iyi olur

Scudo

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
sedona borla başlangıç olarak çok yüksek performanslı bir bisiklet ama senin hayalinde bir bisiklet varsa kendin yapabilirsin toplama yani ilk kadro al sonra öbür aksamları aldıkdan sonra tamamdır hem öle daha iyi olur

semih inan

Üye
Tepki
1
aslında benim bisikletim vardı ama çaldılar ve benim aradığım tek amörtisörlü bisiklet bu konudada yardımcı olursanız sevinirim

semih inan

Üye
Tepki
1
toplamayı düşündük ama biraz zor olabilir tam bilmediğim için eksik yapabilirm diye düşünüyorum

BEfe

Üye
Tepki
14
O fiyata yakın ve parasının hakkını verecek olarak sanırım bir çok kişi borla önerir. Biraz sabredip para biriktirip üst modellere bakmak da bir tercih tabi .

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
son karar sana kalmış ama ben yine toplamadan yanayım yada 400tl lik güzel bir bisiklet alabilirsin

bisikletle

Üye
Tepki
104
Bisiklet
Giant
@semih inan

arkadaşım bende sedona borla var 300 liraya satmayı düşünüyorum.ilgilenirsen irtiaba geçebilirsin benimle....