bisiklet almayı düşünüyorum bütçem 250 ytl yardım edin lütfen

Tepki
7
arkadaşlar ben yeni üyeyim bisiklet almayı düşünüyorum sizce pegasus dainby nasıldır resmini isteyen ticaretmerkezinden bulabir şimdiden teşekkürler

Scudo

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
250 nin üstüne bir 250 katmadan bisiklet alma derim.. ama illa elimdeki para kadar alacağım benim işim az biraz bisiklet kullanmak bundan çoğu önemli değil diyorsa git al...

250 nin üstüne 150 katarsan sedona borla, vitra, kron xc 500 gibi modeller alabilirsin ki bu modeller giriş için çok sağlam olanlardır...fiyat performans olarak

250 nin üstüne 250 daha katarsan sanırım kron xc1000, amoeba hussar ve sedona sd serisinden bir bisiklet tercih edebilirsin(son fiyatlardan tam olarak haberim yok biraz daha pahalı olabilirler)

ama hiç katmam diyorsan sen bilirsin

• Beğen
Tepkiler: Vince Carter

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam bisiklet için ayırmış olduğunuz bütçe güzel fakat, kaliteli bir bisiklet almak için yeterli değil. Zaten ne marka olursa olsun, bahsettiğiniz siteden ve benzeri alışveriş sitelerinden bisiklet almanızı tavsiye etmem. Çünkü bisikletiniz ile ilgili herhangi bir problem ile karşılaştığınızda karşınızda muhattap bulmanız çok zor, gidip bisikletinizi göstereceğiniz yer yok. Sadece internet alışveriş sitelerinden değil, beyaz eşya dükkanlarından, spot mal satan dükkanlardanda bisiklet almanızı tavsiye etmem. Ayrıca oralarda satılan bisikletler demir kadro olmakla beraber üzerindeki kompenantlar çin malı ve kadrosuda çok ağırdırlar. Ben size Baltazar arkadaşımızın dediği gibi Sedona Borla tavsiye ederim ama
250 üstüne 100 YTL daha eklerseniz alabilirsiniz şuan fiyatları düştüler. Yada 550 YTL vererek, Kron XC 1000 Yada Amoeba Hussar alabilirsiniz. Bu konuda forumdaki başlıkları dolaşırsanız bununla ilgili bir çok başlık açıldı ve tartışıldı. Oraları okursanız en iyi seçimi yine kendinizin yapacağına eminim. Yinede elimizden bir yardım gelirse seve seve yardımcı olmaya çalışırız.

• Beğen

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Vince Carter
350 YTL. civarı Sedona Borla, Sedona Vitra var. Yada 2. el ilanlarını takip edip güzel bir bisiklet denk getirirseniz olabilir ama biraz sabretmeniz gerekebilir.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
250 değil 140 ytlye 21 vites güzel ve sağlam bir bisiklet alabilirsin. Markası yok fakat.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@7.60

Paylaşım için teşekkürler. O bahsettiğin bisikletin resmini ve linkini ve özelliklerini verirsen memnun olurum. Hem herkes faydalanır. 21 vites güzel ve sağlam bir bisiklet varken neden 350 YTL verelim ki ? Bende öğrenmiş olurum. :)

Tepki
1
Arkadaşım 400 tl'ye xc 250 kron satın alabilirsin.Komple shımano ekipmanlı aliminyum kadro efor bisikletten satın alabilirsiniz.

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
@AKİF DOĞAN

mesaj tarihi 2007, arkadaşımız 3 senede bisikletini almıştır sanırım:) ...

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
arkadaşım elimde siyah toplama bisikletim var bisikleteciye toplatım
tek sorunum bisikletimi kömürlüqüme koyduqum için bisikletimde çizikler mevcut ama bisikletin aksamında sıkıntı yok arka qezdiricim ön qezdiricim ve arka dişlim şimano arkadişli yokuş dişlisidir çift jant var jantın renki kırmızı ve onun üzerinde asfalt lastiklerim varr detaylı qörüşmek isdersen forumdan msj atabilirsinn.. fiyatı ise 250 tl

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
@ÖMER KAYA

mesaj tarihi 2007, arkadaşımız 3 senede bisikletini almıştır sanırım ...