bisiklet almak istiyorum...

Tepki
0
selam arkadaşlar,
çok uzun süredir bisikletim yok ve bisikletler hakkında da hiçbir bilgiye sahip degilim. bu yaz cıkacağım 2 ay surecek olan bisiklet turuna fitness salonunda hazırlanıyorum. bir bisiklet almak istiyorum ve toplatmak gibi bir secenegim yok sanırım. ne bu işlerde bilgisi olan bir yakınım ne de parçalar hakkında bilgim var. sizden piyasadaki bisikletlerden marka ve model önermenizi rica ediyorum. kolay edinebileceğim ve fiyat performans açısından uygun olan modeller... şimdiden teşekkür ederim...

Scudo

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Öncelik olarak eğer bize max. bütçenizi ve şehir bisikletimi yoksa dağ bisikletimi istediğinizi yazarsanız size daha rahat yardımcı olunacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Ersin Aydın

Ersin Aydın

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet turunuz nereleri kapsıyor ? bütçe ne kadar ayırabileceksiniz. dağ bisikletimi ? şehir tur bisikletimi ? üzerinde duracağız

Tepki
0
dağ bisikletimi istiyorum, tur denizliden başlayıp dağ yollarından sahil seridine uzanacak. denizli-fethiye-marmaris-bodrum-didim-kuşadası.. 750 liraya kadar satın alabilirim...

Ersin Aydın

Daimi Üye
Tepki
57
Size model isimleri vereceğim inceleyin kadro boyunuzda önemli bunu dikkate alarak modelleri incelerken size bakarsınız

Sedona 741- Alternatif v fren ve diskli modeli ile 711

Geotech Ascent (disk frenli olnıda var) veya neon

Giant-Boulder

Specialized- hardrock

trek-3700-3900

Kron XC1000 Kron XC 2000 (xc2000 bende daha baskın)

Paranızda biraz daha arttırıma gidebilirseniz.

Giant Rincon- Scott Aspect 50- Canondale F8- hatta F9

aklıma şuan gelen bunlar araştırmanı öneririm

oğuz tüm

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Oğuz
Bisiklet
Salcano
ben model değilde marka öneriyim performans açısından 'salcano'- 'sedona'- 'bianchi' hem duyulmuş hemde diğerlerine göre performansı iyi olan markalar(amacım diğer markaları kötülemek değil sadece arkadaşa yardımcı olabilmek)