Bisiklet almak istiyorum

Konu, Arşiv kategorisinde serkancanmf tarafından 3 Haziran 2016 tarihinde paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Kayıt:
    3 Haziran 2016
    Adı:
    Serkan
    Sponsorlu Öncelikle Merhaba, şehir içerisinde sürebileceğim( İstanbul-Avcılar) şehir bisikleti almak istiyorum. Ancak bisikletlerle ilgili detaylı bir bilgiye sahip olmadığım için yardım almak istedim. Bütçem 750-1000 tl arası. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Cem Savaş

Cem Savaş Üye

Bisiklet:
    Kron
    Salcano city fun modellerine bakabilirsiniz gayet iyi bisikletler

Adı:
    Serkan
  4. yb672501 Aktif Üye

Adı:
    Erdem
    Bende almak istiyordum. Forumda biraz gezdikten sonra butceyi artırıp sedona 410 almaya karar verdim. ancak daha alamadım :) Butceyi arttırma imkânınız varsa bir bakın derim

Sedona 410 2016 1385 tl . Bayiden aldığınız zaman biraz da olsa indirim yapacaklardir diye düşünüyorum @serkancanmf

Adı:
    Serkan
    @yb672501 hocam öğrenci olduğum için imkanlar kısıtlı zaten yol parası vermemek için alıyorum bisikleti. Teşekkür ediyorum öneriniz için.

6. yb672501 Aktif Üye

Adı:
    Erdem
    @serkancanmf bende öğrenciyim :) Salcano City fun 60 ve bianchi touring 827 ye bakabilirsiniz. Ben de pek anlamam ancak bakmanızda fayda var

Adı:
    Serkan
    @yb672501 fun 60 aklıma yattı gibi kimse sorduysam bu fiyat aralığında onu önerdiler.

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat