Bisiklet almak istiyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında fatihdursun1981 tarafından paylaşıldı.

1. fatihdursun1981

fatihdursun1981 Yeni Üye

Merhaba arkadaslar.cocuklugumdan beri bisiklet kullanmiyorum ve kendime bir bisiklet almaya karar verdim.birkac gundur arastiriyorum.120 kg ve 180 cm boydayim.sehir bisikleti shimano yeni serileri v fren aliminyum kadro on amortisorlu masa selesi rahat olmali 28 inc jant vites degistirme olayi elliklerden olmiycak. Bu kriterlerde asagi yukari uyan sedona 300 nasil sizce.ayrica onerileriniz varsa degerlendirmek istiyorum.+-1000 lira butce.simdiden tesekkur ederim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-4_11-2-6.png
Yıllardır antrenmanlarımı sabah yaparım (ya da sabah başlarım ama bazıları öğleni bulur). Neredeyse tamamında, yola kahvaltı yapmadan çıkarım (bu benim tercihim; kimseye bu iyi veya kötü demedim,...
upload_2016-4-22_9-53-23.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...
Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...