Bisiklet alıcaz önerileri bekliyorum..

Tepki
0
Selamlar öncelikle foruma yeni katıldım ve bisikletleri araştırırken buldum biz kardeşim ve bana ortak kullanmak amaçlı bisiklet alıcaz 330liraya kadar limitimiz var ve kartla alıcağımızdan dolayı 0 almak zorundayız benim eski bisikletim bisan-ihlas'lardandı bizim için şehir bisikleti veya dağ bisikleti olmasının pek bi anlamı yok uzun süre kullanabiliceğimiz dayanaklı bi bisiklet arıyoruz tabiki belirttiğim fiyata kadar ben bisanın bisan spx 3100 modeline baktım sizce bu bisiklet iyimi yoksa daha iyileri varmıdır bütçeme uygun.. yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar iyi forumlar

Scudo

ilker ates

Aktif Üye
Tepki
117
Bisiklet
Canyon
Amortisörsüz modellere bakmanızı tavsiye edebilirim. Salcano'nun excel 26 ve mountaineer modellerini önerebilirim.

Tepki
0
anladım usta peki neden amortisörsüzlere bakalım eksisi artısı nedir bana göre amortisörlüler görüntü olarak daha iyi ondan soruyorum

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
sahibinden.com dan kartla alabilirsiniz 2. elleri.hatta finans karta taksit imkanınada başladılar.330 a daha iyi 2. el olur sıfırdan.Bianchi Speed modelini edinebilirsiniz o fiyata güzel bir bisiklet.

Misal benim sattığım:
(link)

onur tuna

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
sehiriçi çoğunluk olarak gezeceksen arka amortisörlü modeller sürekli yaylanma yapar rahatsız eder. salcano mountanieer gayet hoş bir bisikletti bakmıştım ben

Eray Helvacı

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
amortisörlü almanı tavsiye ederim tümsek vs yerlere geldiğinde otobüs gibi tıs tıs gidersin amortisörsüz ise taşa sert bir şekilde düşmüş gibi hissedersin bianchi veya salcano tavsiye ederim ;)

tellal

Üye
Tepki
3
amortisorlu modellere bak ama sadece ön amortisor olsun onlara bak onlar daha iyidir

ilker ates

Aktif Üye
Tepki
117
Bisiklet
Canyon
iyi de pedala basarken de gücünüzü abzorbe ediyor. gücünüz direkt tekerlere mi aktarılsın yoksa süspansiyonla emilsin mi?

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
@ilker ates

300 liralık bisikletteki zoom neyi absorbe ediyor allah aşkına :) Çukurda zor sallanıyor :D

asamiles

Üye
Tepki
2
İsim
Abdullah Şamil
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar bende Salcano NG650 disk fren dağ bisikleti var. Pek memnun değilim. Bana 1000 liraya kadar dağ bisikleti önerebilir misiniz?

Tepki
0
İsim
Metehan Ürün
Bisiklet
Carraro
Arkadaslar benim arkadasda bir mtb istiyor hidrolik olarak ne onerirsiniz simdiden tesekkurler