Bisiklet aldım almam gerekenler için yardım.

Tepki
16
İsim
Emre Dedeoğlu
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar,
Bianchi SLR 500 2014 model siyah renk yol bisikleti aldım. Elimde kalan para 250 TL
İnternet üzerinden kalan param ile almam gereken seti bütçeme uygun toplayabilirseniz sevinirim. Belki zor bir istek olabilir ama tecrübem 0 o yüzden sizden yardım almak istedim.

Önceliklerim

Kask
Ön Arka aydınlatma
Km Sayacı
Suluk & Suluk takacağı
İç lastik, pompa, ve takmak için gerekenler
İç lastiği taşıyacak kapasitede sele altı çantası
Ve pompa bisiklete monte edileblir olacak.

Scudo

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
İsim
Yusuf
1 Kask için çok fazla seçenek var 35 liradan 300-400 liradan fazlaya kadar çıkıyor.
2 Forumda konular var arkadaşların incelemeleri de mevcut
3 Km sayacını Çinden 4 dolara getirttim ebay üzerinden sahoo marka
4 Decathlonda suluk ve tutucuları var uygun fiyata 15 20 tl gibi fiyatı vardı galiba
5 İç lastik bisikletçilerde genellikle 15 20 tl civarı, pompa decathlonda 13 tl idi en son
6 Ben sırt çantası kullanıyorum yine decathlonda 13 liraya çok zarif sırt çantaları var küçük ve sade gözüküyor
7 Ben salcano kullanıyorum, üzerindeki suluk taşıyıcı da pompa yeri vardı bir bakın isterseniz

Tepki
16
İsim
Emre Dedeoğlu
Bisiklet
Bianchi
@Yusuf !!WOW!! Öncelikle ben Türkiyeden alışveriş yapacağım ve aynı paraya çok fazla ürün var bisikletimde suluk giriş deliği ve arka tarafta tekerin üstünde 2 delik daha var. Yıllarca bisiklet kullanmış abilerim en iyi f/p ürünlerini tek bir siteden veya bir kaç siteden oluşan bir liste yapsa ve direk ben onları alsam çok iyi olurdu :/ Çünkü bir kaç siteye baktım ve hiçbirsey anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

ahmetkya

Forum Demirbaşı
Tepki
147
İsim
Ahmet Kaya
Bisiklet
Merida
Bütçenin en büyük kısmını kaska yatır.Bir de yol bisikleti kullanıyosun en az 110-120 psi basan pompa lazım

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
1 kask olarak sedonalara bakın en uygun fiyatlı olarak ve şekli iyi olan seçenek o var velespit te 65tl den başlıyor denmişti, ikinci el de bakabilirsiniz kask sonuçta
2 şehir içinde aydınlatma için fazlasıyla ve kat kat yeter arkadaşım aldı şiddetle tavsiye ederim (link)
3 bu sayaç sizi her türlü tatmin eder ben şuanki kullandığım bontragerı uyguna buldum o yüzden almadım
(link)
4 bisikletin rengi beyaza/kırmızı yada mavi galiba
Uygunfiyatlı beyaz (link)
Mavi
(link)
Kırmızı (link)
Gelelim termoslulara
Mavi 1 (link)
Mavi 2.
(link)
Siyah (link)
5 Suluk kafesi
Kırmızı
(link)
Siyah.
(link)
6. iç lastik 2 adet
(link)
Levye.(link)
Çanta.
(link)
Yüksek PSİ basan pompa pek bakmadım malesef o_O
Biraz bütçeyi geçebilir belki ama uğraşın hallolur umarım :)

Tepki
16
İsim
Emre Dedeoğlu
Bisiklet
Bianchi
@M.Bedir Liste için çok teşekkür ederim inceliyorum.