Bisiklet aldıktan sonra duyulan pişmanlıklar

Scudo

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@Güvenç Terzierol

1-2 ay daha kalsın böyle bakalım yenisini mi alacağım yoksa yükseltecek miyim :)

MurathanKaratmanlı

Aktif Üye
Tepki
101
İsim
Murathan Karatmanlı
@ANIL ERDOĞAN
Yaza girerken ilkbaharda alırız dedi babam bisikleti şuan bende pişman olmamak için deli gibi araştırıyorum.Ve çok hüzünlüyüm hayır alıp odama koysam bir an önce rahatlıycam.Kafamda tiagralar,clarisler dönüyor sürekli bi şey çıkmassa carraro 052 alıcam @Berke K. nın bisikleti :ssrtcbya:(yine söylemeden duramayacağım)renkleri mükemmeeeel :koptum::koptum:

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
@MurathanKaratmanlı

2000 TL bandında alabileceğin en güzel bisiklet. Bende aylardır araştırıyorum Focus lar Trek ler Giant lar ama bu bütçeye göre tasarım donanım kalite olarak yerli malı yurdun malı kapı carraro 052 ye çıkıyor. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Pişmanlık diyemem fakat yol bisikleti kullanmayı çok isterdim. hep mtb kullanınca insan yol bisikletini de merak ediyor

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Pişmanlık Yok Zaten Borç Harç Aldım Üstüne Üstlük Bisiklete'de 170 Lira Zam Gelmişti Tek Değişen Şey Elcek'di...Şuan 20.000 Km 3 Sene Kullandım ve Kullanıyorum..Son Yıl Epey Para Harcadım Lastik Çok Değiştiriyorum Uygun Fiyata BUlunca Alıyorum SOnra Satıp Tekrar Uygun Fiyata Alıyorum:D..Aldığımdan Bu Yana Maşa+Jant Takımını Değiştirdim Rutin Zincir Rubleyi Saymıyorum...Ama Şuan Aynakol+Ruble+Zincir ve Jantın Değişmesi Lazım:D 5 6 Bin Daha Gitsinde Bakalım Artık:D

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
Dağ bisikleti yerine yol bisikletini seçmemiş olmam

• Beğen
Tepkiler: saeros

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
@Oğuz han T

hocam bugün fatih dadaş bisiklette çok az kullanılmış bir carraro 330 düz maşa buldum. adamın biri gelmiş, ben amortisörlü maşa istiyorum demiş, eski maşasını da bırakmış gitmiş. benim kadroya birebir uyuyor. ve 50 TL'ye aldım. uzun zamandır bu kadar dört ayak üstüne düşmemiştim.

yaklaşık 2 kg hafifleyecek, ctesi montajı yaptıracağım, çok heyecanlıyım :)

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
@M.Gökhan BİROL
iyi denk gelmiş sevindim sizin adiniza. Benimde aklima 330 un maşadan fabrikadan istetmek geldi ama uyarmi uymaz mi renk varki nasil olur merak ediyordum hep. Montajdan sonra sizden detaylica resim bekliyorum. :)

lombardo

Aktif Üye
Tepki
188
İsim
Deniz
Bisiklet
Lapierre
@KaanG

fitness iyidir be. hem yol bisikleti geometrisine (en azından olabildiğince yakın) sahip olup, hem de drop bar gidona tabi olmak zorunda kalmamak çok da kötü bir durum olmasa gerek. ;)

• Beğen
Tepkiler: Ahmet-E

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bagaj deliği olmayan bir bisikletim vardı, Gürkan Genç'ten görüp almıştım, kron xc4000. kamplı turlar yapmayı seven biri olarak inanılmaz pişman olmuştum onu aldığıma. aliexpress'in kelepçeli bagajlarından idarelik diye alıp 15.000km gezdim ve sonunda bisikletimi değiştirdim, şimdi çok memnunum. :)

KuzuBoyz

Daimi Üye
Tepki
392
İsim
Bülent Kuzu
Bisiklet
Trek
@fishman
Hangi Carraro'yu aldınız?

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
cross yerine fitness , hatta fitnessi da boşver -yürü koçum kim tutar seni- direk yol alsaymışım :D

Emrah ONAN

Daimi Üye
Tepki
185
Bisiklet
Carraro
merhabalar, pişmanlığım kapitalist düzene isyan şemsiyesi altında spor, sağlık amaçlı kullanım propagandası ile birlikte onlarca yüzlerce bin dolar kazanan mesleği bisiklet yarışçılığı olan sporcularla aynı değerde bisiklet alanlar ile bunları görüp okuyup imrenip bu spora, hobiye yeni başlayan gençler ya da imkanı olmayanların bisiklet markasını yazmaya utanan çekinenlerin paylaşımlarını ibretle okumak diyebilirim. yazdıklarım kimseye yönelik eleştiri ya da rencide amaçlı değil, belki biraz naçizane farkındalık serpiştirir her kesimden bisiklete gönül verenlerin yüreklerine umududur,

saygılar, sevgiler...

Tepki
1.320
İsim
MUSA
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende ki pişmanlık linkte ki bisikleti alıp (link) bisiklet foruma üye olmak. İnsan bilgilendikçe "aranıyor." :) Bilgilendikçe yola girelim derken iyice yoldan çıkıyoruz. Elimizdekilerle yetinmemeye başlıyoruz. gidiş iyi değil anlayacağınız. Reklamda ki slogan doğruyu ifade ediyor. "bilmemekte mutluluktur" Pişmanlık forever.

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisikleti toplarken önüme gelen ilk grupseti almak. Biraz daha sabretseydim şimdi doların da artışıyla beraber "ama Campagnolo :( " diye ağlamazdım. Hep bi an önce toplayım da bineyim düşüncesi yüzünden böyle pişmanlıklar duyuyorum :)

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
12-13 yaşımdayken babam bisiklet almıştı Almanya'da (80'lerin başı). Okula onunla gidip geliyordum. Türkiye'ye gelince bisikleti unuttum. 90'ların başında üniversiteden bir arkadaşımın evinde yol bisikleti gördüm. Acıbadem'de oturuyor her gün kullanıyordu. Bana da denemem için vermişti. Ben bir türlü uyanamadım. İlgimi çekmedi. Çekseydi o günlerde bu hastalığı kapardım. 2000'de evlenince iki tane mtb aldık. Altınoluk'a ve diğer yerlere götürdük sürmek için. Ama çocuk sahibi olunca bunları bir tanıdığa verip bisiklete veda ettik. MTB alarak 2010 yılında tekrar bisikletle tanıştım, ama sonra pişman olup 2011'de yol bisikletine geçtim. Çocukluğumda her gün bisiklet sürüyordum, hatta ev-okul arası kullanıyordum; nasıl oldu da yıllarca kopabildim kendime inanamıyorum.