Bisiklet alacağım

ulasbogan

Üye
Tepki
0
İsim
ulas bogan
arkadaslar selam bisiklet alacağım fazla bilgi sahibi değilim arkadasımın sectiklerinin resimlerini yukledim.HANGISINI ALMALIYIM.
yardımcı olursanız sevinirim beni büyükbir ızdıraptan kurtaracaksınız.

Dosyalar

Scudo

ulasbogan

Üye
Tepki
0
İsim
ulas bogan
@muratcolakoglu
çogunlukla arazide kullanmayı dusunuyorum..

ergin111

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Cannondale
Ilk bisikletiniz olucaksa neden 2. El dusunmuyorsunuz?etrafta heves edip bisikleti yillarca kullanmayan insanlar var.dolar uctu sifir almak gercekten dogrumu?

ulasbogan

Üye
Tepki
0
İsim
ulas bogan
@ergin111
haklısın dogru degil. bu konuyu arkadasımlada konustum ama yeni olsun istedim...intertentten biraz arastırdım birkaç magzaya ( ankara dışı dahil ) telefon actım ufak telon pazarlıgı karsılıgında var olan fiyatlarının 300 - 400 tl assagıya verebileceklerini soylediler

ergin111

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Cannondale
2. El cok bisiklet gecti elime yuzde 50 si hic kullanilmamis oluyor.suan elimde sedonada var scott ta 2 side sizi uzmez marka olarak.kron pek tavsiye etmem.

ulasbogan

Üye
Tepki
0
İsim
ulas bogan
@ergin111
hangi modelleri hocam görmem mümkün mü?

ergin111

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Cannondale
Yok saticam manasinda demedim.sedonayi satiyorum gerci 711 hidrolik disk fren li baktiklarinin yari fiyatindan aza.sehir disi pek yollamak istemiyorum cizilirse kiyamam yasik

ulasbogan

Üye
Tepki
0
İsim
ulas bogan
anladım hocam fikir için tesekkürler.... yukarıda ekldeğim dosyalarda scott ve sedona bisikletlerinin 2014 ve 2015 modellerinde ciddi farklar varmı. satıcılarla konustugumda genlede olmadıgını söylediler arada fiyat farkı fazla oldugu için 2014 modelini almamı önerdiler..

ergin111

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Cannondale
Dogru solemisler.scott tin daha eskilerini bile bulmak mumkun oluyor magazada.gozune hos gozuktuyse neden fazla veresin bnm scott 2008 model tas tas