Bisiklet alacağım tecrübelilerin yardımı gerekli

Tepki
6
Merhaba arkadaslar 1 aydır bisiklet arayışı içindeydim ancak maddi durum dolayısıyla daha uygun fiyat aralıklarlarında bişeyler bakmam gerekiyor.Ucuz bir bisiklet alacağım için kısa sürede soğumakta istemiyorum.Kullanım amacım ağırlıklı olarak uzun yolculuklardan olusacak (100 km civarı) ama ilerde kendime güvenirsem araziyede girebilirim.Bütcem en fazla 500 civarı aklımda olan bir kac bisiklet linki veriyorum onlar içinden değerlendirirseniz veya baska bir öneride bulunursanız cok sevineceğim cünki kısa süre içinde bir bisiklet almak istiyorum artık (Bu bisikletlerle bu iş olmaz bekle daha iyi bir şey al derseniz de sayı duyarım) Şimdiden tesekkurler

(link) (SALCANO ALU)

(link) (GEOTECH SHERPA)

(link) (GEOTECH FUN)

Arkadaslar şimdilik aklıma takılan bisikletler bunlar ancak bianachi ve whistle bisikletlerde aklıma yatmıyor değil özellikle whistle ancak bu fiyat aralıgında bisikletleri varmıdır bilmiyorum yardımlarınız için sağolun.

Scudo

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
@murat gülşen

Geçen hafta bir arkadaş "Atala" marka gezi amaçlı bir bisiklet aldı. Yurt dışına satışa sunulan "whisle" ın aynısı olduğunu söylüyorlar. Alu kadro, donanım tourney sanırım. gidon-gidon boynu bileşkesi eski sistem ama hoş bir bisiklet. İzmirden yazdığınıza göre nerede satıldığını biliyorsunuz anladığım kadarı ile.

Tepki
6
Sarda bisiklet te satılıyor sanırım internet sitelerinde mevcut o marka bianchi markası whistle gibi sanırım.

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
@murat gülşen

Evet bildiğim kadarı ile bianchi kapsamında bir marka. Bu arada gidon- gidon boynu bağlantısını yukarıda ki yazımda eleştirmiştim ama internetten baktığımda Corratech'in şehir bisikletlerinin epey pahallı modellerinde de benzeri bağlantının kullanıldığını gördüm.