Bisiklet alacağım tavsiyelere ihtiyacım var

rostk1cq

Üye
Tepki
13
İyi aksamlar. Bir suredir yeni bisiklet arayısındaydım. Yaklasık 1 ay once bisikletimin calınması bu sureci hızlandırdı. Eski bisikletim beldeyamaydı ve 7 senedir bilfiil kullanmama rağmen tık dememisti. Biraz arastırma yaptım. Hafta ici bisikletle ulasım yapmayı dusunuyorum, hafta sonu ise dag bayır demeden gezecegim. Sizce hangi mtbyi almalıyım ve neden? Bugun gittigim bisikletcide sedona 710u onerdiler su an aklımda o var tavsiyelerinizi bekliyorum. Not bütçem 1000tl dolayları

Scudo

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Bin lira bütceyle Carraro ve Bianchi markalarına bakmanı öneririm. sedona marka olarak biraz pahalı. direk önerebileceğim bir model yok ama sen seç burda yayınla, bir yardım eden çıkar.

Tepki
104
Bisiklet
Mosso
Oncelikle mrb mı tur mu bence karar vermen gereken İlk sey yada yol mu saltanata da var fren uygun modeller olması lazım

Salcano olacaktı

rostk1cq

Üye
Tepki
13
Mtb diye karar verdim ileride lastikleri inceltirim. Cunku ben ve arkadaslarim biraz manyagiz cift amortisorlu bisikletle 50-55 km yaptigimizi biliyorum, eskisehirdeki fidanliga gitmistik ordan kentparka yardirmistik, en son porsuk kenarinda karisik izgarimizi bitap halde gpturdugumuzu hatirliyorum. :) Onun disinda salcanoya icim isinmadi ama astro modelini kullanan varsa onerirler mi acaba? Yoksa sedona 710 mu alayim sizce?

rostk1cq

Üye
Tepki
13
yarın almaya gidiyorum gitmeden önce son tavisyeleriniz varsa alayım :)

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Biraz acele eder gibisiniz. Yarın gidiceksiniz son bir öneri istiyorsunuz demek ki hala kararsızsınız. Bence biraz bekleyin. İyice araştırın. Bütün modelleri inceleyin. Forum içi arama yapın zaten bir sürü karşılaştırma yahut tavsiye konuş var. Kapsamlı bilgilere ulaşırsınız bu şekilde. Alel acele bir bisiklet alıp 2-3 ay sonra soğumanızdansa biraz bekleyip içinize sineni almanız daha mantıklı olacaktır. Zaten havalar itibariyle direk alıp her gün 7-8 saat sürecekde değilsindir.

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba
Sedona donanımına göre pahalı bence Daha ekonomik carraro, salcano, rockrider gibi modellere bakabilirsiniz

rostk1cq

Üye
Tepki
13
Acikcasi bu fiyata bisikletlerde bir ozelligi iyiyse digeri kotu oluyor, 2 haftadir arastiriyorum ve sıkıldım artik gercekten. Rr 8.1 alacaktim butcemi zorlayip lakin bana gore boyu kalmamis. Yarin aldigim bisikleti buradan paylasirim ama siz yine de o zamana kadar tavsiyeleriniz yazarsaniz sevinirim. Tesekkurler herkese

rostk1cq

Üye
Tepki
13
Selamlar arkadaslar bianchi tdl 1300 aldim 1100 tlye. Aklimda bianchi hic yoktu ama gidince guzel geldi :) Yarin deneme turuna cikacagim. Ne dersiniz nasil bisiklet? :)

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
merhaba ben 1050 tlye bianchi speed 9000 modelini aldım profilimde görebilirsiniz konusu var tavsiye edebilirim 24 vites kadrosu çok hoş rengi altus arka attırıcı var dogrusu ben ferrariye binmiş gibi hissediyorum kendimi tavsiye ederim size crs620 ile rakipler

Tepki
63
Bisiklet
Giant
Öncelikle hayırlı olsun iyi pedallamalar.
Bence biraz aceleci olmuşsun gibi iyi günlerde kullan