Bisiklet Alacağım Ama??

Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,

Bisiklet almayı düşünüyorum. %75 düzlüklerde yollarda, %25 bayırlık yerlerde kullanacağım. "Kız bisikleti" dediğimiz bisikletlerden olmasını istiyorum. Hafif olması ve bayırlarda çok yormaması önceliğim. Amortisörleri kilitlenebilir ince gövdeli (hibrit bisiklet olabilir) bir bisiklet tavsiyesine ihtiyacım var. 1200 tl gibi bir limitim var. (küsürlü hem de:) )

Linkte gönderdiğim bisikleti beğendim ama bianchi hakkında çok güzel yorumlar okumuyorum. Yardımcı olursanız, paylaştığım bisikleti yorumlayıp alternatifler sunarsanız gerçekten çok sevineceğim.
:agla::rolleyes::mlk::alkis:
(link)

Scudo
Tepki
0
Çok teşekkürler. Araçtıracağım hemen.

Ayrıca Sedona 325 ev carraro 224 de önerilenler arasında. Sizce?

Birde gönderdiğim linkteki bianchi yi pek önermiyorsunuz sanırım:)

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
carraro yu ben tavsiye ederim hemde bianchinin sahibi bir firma ve şehir için güzel
geçenlerde buna baktık müdüre alıcaktık güzel bir bisiklet şehire uygun fakat 28 jant olması sıkıntı aynı özelliklerde 26 olanları var
(link)
(link)

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@barış kalkan

Konuyla çok alakası yok ama.

Carraro, Bianchi'nin sahibi değil. (Ghost, Lapierre, Raleigh vb dahil) Bu markaların hepsinin sahibi Accell Group denen bir firma. (Tüm dünyada ve Manisa'da da fabrikaları var. Türk Bianchi'ler Manisa'da üretiliyor yanılmıyorsam)

Ve İtalyan Bianchi ile herhangi bir alakası yok. (Sadece Türkiye'deki isim hakkı alınmış durumda)

• Beğen
Tepkiler: Kamil Alp Şarman

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hülya Akten

ben kız arkadasıma bakmıstım.
fiyatına göre çok güzel bisiklet ;)
bence bulunca kaçırmayın.

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@kivilcimb

Haklıda olabilirsin fakat ikisininde sahibi hollandalı bir firma olduğunu daha geçen hafta öğrendiğimde bende şaşırdım bilgiyi verende bianchi ve carraro bayisinin dediği bu şekilde :)

Hamit E.

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Mosso
merida crossway serilerinin bayan modellerine bakabilrsiniz, bütçenizin yeteceğini sanıyorum. uzun yıllar kullanırsınız ömürlük bile olabilir.
içeriden bacak boyunuz ve boyunuza uygun bir ölçü seçin, satıcının dolduruşuna gelmeyin. deneyerek alışveriş yapın

• Beğen
Tepkiler: Kamil Alp Şarman
Tepki
9
Bisiklet dostu Hülya maalesef Bianchi için eski kalitesinde değil deniyor bazı modellere bakıldığında bu fark görülüyor.Üst segmentlerde bile kalite eskiye oranla vasat.Salcano'da ise amacın doğrultusunda düzlükleri baz alırsak City sport 40 Lady 859 TL.onun bir üstü city sport 20 Lady 1000 TL..Ancak 1200 TL. bütçem var diyorsan Sedona'ya bakmanı öneririm.Bu arada pek bilinmeyen bir marka olan Mosso 'da başka bir seçenek mesela gidondan kilitli Legarda 1424 24 vites ile Legarda gidondan kilitli 1421 21 vites modellerine bakabilirsin.Legarda 1424 12.7 kg. Legarda 1421 de aynı ağırlıkta.Ancak şunu hatırlatmak isterim bisiklet alırken AVM lerden uzak dur güvendiğin bir bisiklet mağazasından al.Şimdi oyuncakcılar bile bisiklet işine girmiş.Kolay gelsin.

Tepki
0
Yani şimdi bianchi de olabilir mi diyorsunuz? :)

paylaştığınız carraro bisikletler çok güzel duruyor. Ama bianchi ile kıyaslamada hangi çıkar yine size danışmam gerekiyor.
merida crossway e de bakacağım.

Cevaplar için teşekkürler

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hasan Kılınç

İki konu birden açmışsınız. Bence birisini yöneticilere söyleyin silsinler.

Tepki
0
@Hasan Kılınç

Evet doğru başlığı bulunca tekrar açtım ama eskisini silmeyi beceremedim maalesef.