Bisiklet aksesuarlara alıcam

Emre123

Aktif Üye
Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Merhabalar konuyu yanlıs yere acmıssam cok ozur dılerım ben babamdan ızın aldım kartını kullanabılırım bana en guvenılır ve ucuz yanı kalıtelı bır aksesuar satın alma sıtesı bılıyormusunuz
Simdiden tesekkurler

Scudo

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
@Emre123

yurtdışı sitelerden alacaksanız;

(link) (buradan alışveriş yaptım)
(link) (buradan alışveriş yaptım)
(link)

Yurtiçinden alacaksanız;
gg'ye, sanalpazar'a, deltabisiklet'e bakabilirsiniz.

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kesinlikle (link) derim....Bizim yerli siteler genelde satıcı değil kaktırıcılar.....

Emre123

Aktif Üye
Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Pekı arkadaslar burdan nasıl alısverıs yapıcam paybal ı hıc anlamıyorum ılk kartımı orayamı uye edıcem ??

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
@Emre123
Paypal güvenli alışveriş için kullanılan ödeme sistemidir. Fakat kartınızı illa oraya tanıtma zorunluluğunuz yok.

buyincoins ve dx.com'da paypal kullanmadım. direkmen kart ile alışveriş yaptım. (limitini her daim kendim belirlediğim sanal kartımı kullanıyorum)

Emre123

Aktif Üye
Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Pekı kaç hakkım var yada sınırsız mı

Tepki
27
Bisiklet
Kron
75 € geçmeyecek şekilde ve 1 yıl içinde 5 adet yurt dışından Türkiye'ye ürün sokabilirsiniz.Fakat aynı üründen 5 adet yada 3 adet gibi alış yaparsanız o ürünler geri döner yada gümrük parasını ödeyerek gümrükten çekersiniz.

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Oğuz Bey, Açıkladığınız mevzuya şöyle bir ekleme yapayım;

1 yıl içerisinde 5 adet kargo sınırlaması olayı sadece özel kargo şirketlerini kapsıyor. Yani yurt dışından aldığınız ürünler için farklı zaman dilimlerinde mesela UPS kargo'yu 5 kez kullanabiliyorsunuz, sonrası ise ek vergiye tabi (Bu ekarte etmek için, satıcı ile temas kurarak farklı özel kargo şirketlerini kullanmasını isteyebilirsiniz). Bunun haricinde, free-shipping'lerde kullanılan devlet teşkilatlarının (China Air Mail, Royal Mail, PTT...) üstlendiği teslimatlarda böylesi bir sınır bulunmuyor.

15-27 Haziran tarihleri arasında, 12 farklı siparişim oldu ve PTT ile teslimat yapıldığı için hiçbirinde de herhangi bir gümrük sıkıntısı yaşamadım.

Emre123

Aktif Üye
Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Oh be sımdı cok raahatladım sefa bey cok tesekkurler

Emre123

Aktif Üye
Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Bırde onerbılecegınız bısıklet ışığı km lık varmı ??