Bisanlarımızın fotoğrafları

usame ömer

Aktif Üye
Tepki
77
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Quemoy çok güzel bir rengi var, turuncu calves olduğunu bilmiyordum...

ben de bir calves almayı ve yarış gidonu takmayı düşünüyordum, tecrübelerinizi paylaşmanız dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: Quemoy
Scudo

Quemoy

Üye
Tepki
22
İsim
Hendrik Fichna
Bisiklet
Bisan
@usame öner yaklaşık 9 gün oldu alalı calves i. Total de 4 gün sürdüm malum 2 kere lastik patlattım :)

İlk gün çok rahatsız gelmişti bisiklet. Dün tekrardan işe gittim geldim, sele rahatsızlığı gitti. Artık kalça alıştı sanırım :D

Genel olarak su an memnunum biraz daha km yapalım yorumlarım tekrar dan :)

• Beğen
Tepkiler: usame ömer

usame ömer

Aktif Üye
Tepki
77
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Quemoy evet aynı durumları ben de yaşadım lakin dediğiniz gibi alışıyor külçeler bir süre sonra :) tekrar hayırlı olsun ve yollardan da fotolarını bekleriz turuncu calves'in :harika:

Tepki
27
İsim
hüseyin Tercihen şevik
Bisan fabrikasını aradım o kadar ilgilendiler ki anlatamam tur bisikleti alıcam bende :) gidip bizzat teşekkür edesim var ilgisi için sn. Mevlüt aras beyefendiye. Şahsi görüşüm herkes yerli markalara yonelmeli.

• Beğen
Tepkiler: usame ömer
Tepki
51
İsim
Aşkın Erkin
Bisiklet
b'Twin
Buda benden olsun,Gaziantep'ten selamlar :):harika:233.JPG

@Emirhan Tangel

Öncelikle merhaba.Bende jantıma böyle bir şey yapmak istiyorum da nasıl yapabilirim ?

Tepki
26
Bisiklet
Bisan
Benim Jantlarım Beyazdı Siyah Reklam Kağıdı Aldım Ve Saç kurutma Makinesi İle iki jant teli arası ölçerek kestim yapıştırdım.
Not: Saç kurutma Makinasını yapıştırırken kullanırsan Daha İyi Yapışır

• Beğen
Tepkiler: Aşkın Erkin
Tepki
51
İsim
Aşkın Erkin
Bisiklet
b'Twin
@Emirhan Tangel
Teşekkür ederim ilginiz için :D

erkinmetin

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
@Quemoy

abi daha detaylı olumlu olumsuz yorumlarını alabilir miyim bisikletle ilgili. benim de düşündüğüm bi model. ayrıca sarıyerden sirkeciye kadar olan sahilde kullanıcam hep, uygun mudur ?

Tepki
1
İsim
S.Burak
Bisiklet
Bisan
Maşallah bisikletleriniz çok güzel bende araştırmalarım sonucu fiyat donanım olarak alınabilecek en iyi bisiklet olduğuna kanaat getirdiğim Bisan 5600 Xty V Siyah/Kırmızı modelini aldım ürün henüz elime ulaşmadı ama heyecanla bekliyorum geldiği zaman paylaşıcam inşallah, genel olarak memnunmusunuz 5600 serisinden :)

• Beğen
Tepkiler: Aşkın Erkin
Tepki
51
İsim
Aşkın Erkin
Bisiklet
b'Twin
@burak_sefa61
O zaman hayırlı olsun diyelim ama size 5800'ü de tavsiye ederdim.Neyse tekrar hayırlı olsun kazasız,belasız pedallamalar. :)

Tepki
26
Bisiklet
Bisan
@burak_sefa61

Bence yanlış düşünüyorsunuz Dünyada Tek Bisiklet Markası Olsa Yine Almam

Can Oksuz

Aktif Üye
Tepki
124
@Hisdar
Küçükken çok severdim. Komşumuzda vardı. Evlerinin önünden geçerken gözümü alamazdım. Hatta konuya da bisan ihlas mountain bikelar vardı çok hoşuma giderdi yazmak için girmiştim. :)

Hisdar

Üye
Tepki
11
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Bianchi
@Can Oksuz Ben de geçen hafta depodan çıkardım emektarı babam kendisi hiç kullanmamış biraz bakım yaptıktan sonra kullanılabilir duruma geldi:) demir kadrosu bisikleti hantallaştırmış olsa da çoğu market bisikletine taş çıkaran bir performansı var maaşallah..:)

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@usame ömer Kusura bakmayın baya bir geç oldu fotoğrafları atmam. Aslında bugün başka bir konuda fotoğraf konusu açılınca aklıma geldi. Bayramdan önce eski telefonuma nazaran daha iyi kamerası olan bir telefon almıştım. bugünde aklıma gelince idareten bir kaç fotoğraf çekip atayım dedim. Buyurun bisikletimin merakla beklediğiniz fotoğrafları :)

IMG_20150702_020057.jpg IMG_20150702_020207.jpg IMG_20150721_014428.jpg

Can Oksuz

Aktif Üye
Tepki
124
@Hisdar hehe canavar canavar maşallah. kaç kilo hocam tartma şansımız var mı? Baya merak ettim. :)

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@Hisdar
İlk bisikletim bunun kırmızısıydı :) Lise 1 yada 2 sınıftım galiba çalındığında. O zamana kadar kullanmıştım.