Bisan xty 5800 hk yardım

anl2019

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar herkese merhaba,
Yaklaşık 8ay önce bu bisikleti aldım. Kadrosunu çok beğeniyorum ve su halındende memnun olmadığımı söyleyemem, sorum söyle : kadro sabit kalmak sartı ile daha konforlu ve daha üst seviyeye nasıl cıkartabılırım bısıkletımı. Özellikleri aşağıda :
XTY - 5800
KADRO FRAME : BUTTED ALÜMINYUM KADRO, SIZE: 17”
ÖN MAŞA FRONT FORK : SUNTOUR SF-11 XCM V3 MLO KILITLEMELI
FURŞ TAKIMI HEAD SET : NECO H142 AHEAD SIZE
GİDON HANDLEBAR : MAGIC HB-A1008BT ALÜMINYUM
REKORLU BORU STEM : MAGIC DA-6190 ALÜMINYUM
SELE BORUSU : MAGIC SP-A003 ALÜMINYUM
JANT RIM : ALEXRIMS DOUBLE-WALL ALÜMINYUM
LASTİK TIRE : CST 26x2.10 MTB
VİTES SHIFTER : 27 VITES – SHIMANO ACERA FULL SET
ZİNCİR CHAIN : KMC
FREN BRAKE : SHIMANO ÖN-ARKA DISK FREN

Simdiden herkese teşekkür ederim.

Scudo

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Lastik, ruble, aynakol-gobek, arka vites aktarici, vites kollari, kilitlenir on maşa veya karbon rijit maşa ve ust seviye fren disk + kaliper olarak devam edebilirsiniz...
Araya bir yere daha ust seviye jant ve tekerlek gobekleri de ekleyebilirsiniz. Tercihinize gore flat, riser veya kelebek gidon da takabilirsiniz iyi bir markadan.
Oldu olacak sele borusu ve seleye de el attiniz mi tamam :)

Hafiflik, saglamlik, uzun omur gibi farkli amaclara yonelik cok fazla seceneginiz var. Ayrica kullanim amaciniz, kullanim tarziniz ve kullanacaginiz kosullara gore de degisiklikler farklilik gosterecektir. Bu dogrultuda butcenize ve cikacak firsatlara gore karar verip secim yapabilirsiniz. En onemlisi yapacaginiz degisiklik ve bir sonraki amaciniz/parcaniz icin uyumlulugu gozardi etmeyin. Boylece bosa parca/butce israfi yapmaz, tekrar tekrar uygun olmasi icin ayni parca uzerinde degisim yapmak zorunda kalmazsiniz ;)

Tepki
1
İsim
Furkan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Fiyatı neydi aldığınızda?