bisan nerde arkadaşlar

Tepki
0
Arkadaşlar çocukluğumdan beri bisiklet deyince aklıma bisan gelir. Ama 2 gün oldu yeni bir bisiklet almaya karar verip bu forumla tanışalı ve 2 gündür hayatım boyunca duymadığım çok kaliteli olduğu söylenen bir sürü marka ile tanıştım. Bu arada ben Tokatta yaşıyorum. Gittim burdaki bisikletçilere baktım, hiç birinin adını duyan yok. Aynı şekilde bu forumda da bisanın deyim yerindeyse esamesi yok:) biri bana bunu açıklayabilir mi?:eek:
Gittiğim bisikletçide 2000 yılında üretilmiş bisanın team diye bir modeli vardı, daha doğrusu kadroda TEAM yazıyodu. Bisikletçi o kadar övdü ki artık bunlar üretilmiyo diye, bu da 10 senelik bisiklet tek kalmış deposunda bunu da kaçırırsam bir daha hiçbir yerde bulamazmışım, ömürlük bisikletmiş falan. Fiyatı da 450 lira, nerdeyse alıyodum :) ama foruma bi sorayım dedim almadan önce.

Scudo

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
10 yıllık bisikleti almanı tavsiye etmem elinde kalanı satmaya çalışıyo olabilir

(link)

bisiklet bu mu ?

• Beğen
Tepkiler: fatih köse
Tepki
0
Hocam benim baktığım dağ bisikletine benziyodu daha çok. Ama dikkatli bakınca kadro sanki andırıyo sizin gönderdiğinizi. Ama zaten de adamın elindeki en iyi bisiklet oymuş :) bi de 4-5 senelik bir Bianchi Aspid var. Dükkanda kendi kendine çürümemiştir heralde di mi bunlar? Belki zamanla lastikleri yıpranmış olabilir diye düşünüyorum.

VolkanÖzcan

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisan hakkında neden böyle olduğunu forumu gezersen görürsün, ancak bisanın 10 yıl önceki modelinin 450 lira edeceğini hiç sanmıyorum. Şarap değil ki bu yıllandıkça değerlensin canım.

• Beğen

aihsan

Üye
Tepki
22
450 liraya daha ii bişeye bak olmadı net üzerinden al tokatta yok diyorsan...

peşin 450 ye alınabilecek en iyi bisiklet salcano astro gözümde
yok 550 750 arasına çıkarım dersen çeşit gittikçe artar.

o bisana gelince valla 10 yıllık bi bisiklet o parayı etmez. bianchi de o modellerini gereksiz hantal ve ağır. ki zaten eskiymiş.

kron xc 500
sedona borla
salcano astro

var onları ince o bütçeye yakın ama aralarından salcano astro derim. artı alırken kadro boyuna dikkat et.

• Beğen

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
ben bisan team kullanıyorum çok süper bir dağ bisikleti hale eskimedi ama alma bence daha yeni modeller alabilirsin 450 tl ye

• Beğen
Tepki
0
Teşekkür ederim Yusuf, daha iyisini alabilmem için netten alışveriş yapmam lazım, görmeden almak gerekiyo yani. Sen ne kadar süre kullandın bisikletini? Ne zaman almıştın?