Bisan AREGON XT

frambuaz

Üye
Tepki
0
26" MTB

21 VİTES

SHIMANO SL-RS 31 (REVOSHIFTER)

HI-TEN KADRO

FULL SÜSPANSİYON

ÖN ARKA MEKANİK DİSK FREN

http://www.bisan.com.tr/bisikletres/aregon.gif

Sıfır fiyatı kdv dahil 325 YTL

Ön ve arkası disk frenli olan bir ürün almayı düşünüyorum ama istediğim bu özelliğe sahip bisikletlerin fiyatları yüksek.Bu ürünün fiyatı da dikkatimi çekti.Tabii haliyle hidrolik disk fren değil.Mekanik disk fren.Sanırım en uygun fiyatlı mekanik disk frenli bisiklet bu.Ne dersiniz arkadaşlar?

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ben biraz daha araştırma yapın derim. İnanın bu bisiklet çok ağır ve de hantal bir bisiklettir. ne üzerindeki amortisörlerden, ne de disk frenlerden beklediğiniz performansı alamassınız. Görünüşe aldanmayın... :(

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
buna bu parayı vereceğine bana kalırsan
kron xc1000 veya onun ayarında bir bisiklet alabilirsin
sanırım xc1000 (280 euro)

araştır çok daha iyilerini bulacağına emin ol

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Hep yazarım: Bir kampanya başlatsak da firmalar artık böyle göz boyama amaçlı bisikletler üretmese diye. 2 örnek (temsili) resim seçsek 3000-5000 kişi mesaj "bombardımanına" tutsak onları ve desek ki "bu bisikletleri istemiyoruz, şunlardan üretin" diye..

mehmetklyr

Üye
Tepki
5
Ben bişe dicem... Hani şimdi siz bisiklet öneriyounuz ya bizlere.... Kronlar falan... Bizde en azından bende çoook istiyorum bi kronum olsun... Ama fiyatlar almış gitmiş... Daha ucuz yapamazmısınız bunları allah aşkına... Benim etim ne budum ne... Alt tarafı öğrenciyim... Üstelik şehir dışında okuyorum ve maliyet dahada artıyo.. Ben şimdi nasıl veriyim bi bisiklete 500 lira... Oda en az... Adım gibi eminim benim durumumda çoook kişi var...

bberksan

Üye
Tepki
0
Eger ucuzluk kriterse fikir sormaya gerek yok cikarsin carrefoursaya metroya ucuz ve bol taksit orada fazlasi ile var.

MersiLee

Aktif Üye
Tepki
40
Kronlarda baya ucuzmuş hani, en kralı 7500 YTL :) Ben kendime Bianchi Ares aldımda arkadaşlar manyak mısın bi bisiklete 400 YTL verilir mi dediler :) Ben bunu alsam heralde babam beni evlatlıktan reddeder :):):):)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@MersiLee

Ben 7500 YTL'lik KRON duymadım. Hangisiymiş o merakta etmedim değil yani.
Benim bildiğim en pahalı KRON;
XC4000 XT, onunda fiyatı sanırım 1900 Euro civarında.

Ayrıca sevgili kardeşim 400 YTL verdiğin bisiklet ile KRON XC1000'i kıyaslayabilirsin. XC1000'in fiyatıda 600 YTL.
Kıyasla ve kararını ver bakalım.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: felis911

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
serkan arkadaşıma şiddetle katılıyorum iyi düşünmelisin olay marka olayı değil ağır kullanışsız birşeyler almayın artık bu gibi forumlara ulaşabilen iyi araştıran insanlarsınız siz

MersiLee

Aktif Üye
Tepki
40
@MersiLee

Pardon düzeltiyorum. Ürün Kron değil Trek 8900 imiş :) 3.990 EUR (7381.5 YTL)

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bu fiyata Salcano NG 600 iyi bir seçim olacaktır. Ama bence NG 600 de iyi bir seçim değil pek. En aşağı Sedona Borla ile başlangıç yapmak daha uygun olur diye düşünüyorum. 100 ytl daha verip Sedona Borla alın. Hatta bir 100 ytl daha verebilirlerse benim Drag Ontario'dan alsın bisikletseverler.

• Beğen
Tepkiler: tayfur

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@mehmetklyr

benden sana o zaman ufak bir tavsiye o zaman bisikleti hemen alma biraz bekle para biriktir düzgün bir kron xc 1000-2000 filan al;)

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Kron XC500 ü gördünüz mü acaba ??? bir göz atmanızı isterim...
Salcano ng600 ve o kategorideki bisikletlere çok sağlam ve dişli bir rakip ;)

http://img380.imageshack.us/img380/1267/resizeofkadrolh8.jpg

mrbill_35

Üye
Tepki
2
kardeşim ne alırsan al ama servis desteği ve parça da çok önemli bu ürünlerde bütçen neye yetiyorsa onu al ares ile bu ürün arasında ne fark var ikiside marka.

_CANER_

Üye
Tepki
0
ya birşey dicem arkadaşlar hepiniz haklısınız ama şu da var kullandığımız aletler çok büyük maliyetli şeyler değil ve ülkemizde sırf ithal mallar olduğu için payahalı satılıyorlar gerisi sadece kaliteden ibaret.evet kron falan çok kaliteli bisikletler boyasına herşeyine kadar ama bazı bisiklet fiyatlarınıda görünce insan bu fiyata araba alırım bea diyesi gelio.gerçektende öle bizde lada vega 2000 model araba var 2. eli bazı bisikletlerden çok daha ucuza gidio ve km de çok az yakıo bir bisikletinde onla kapışabileceğini sanmıorm :D

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Merhaba Caner,
Her şeyi kendi içinde düşünmek lazım. 4000 YTLLik otomobille 4000 YTLLik bisikleti bir tutamazsın. Bisikletle girip çıktığın yerlere otomobille giremezsin.

Mesela ben silahlarla da ilgileniyorum. 150 $ karşılığında bıçak getirtmeyi düşünüyorum yurtdışından. Şimdi birisi diyebilir; burada o paraya tabanca alabilirsin diye. Ama ben o bıçağı almak istiyorum; ille de bir yere para vermek değil amaç.

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
bir ara bende bu salak bisikletin yanından geçmiştim... eee tabi o zamanlar deneyimsizdik.. araştırma yapmamıştık... sonra bir araştırma yaptık baktık ki bu bisikletin bırak üstüne binmek satan firmanın yakınından bile geçmemek hatta yanyan bakmamak lazımmış :p

neyse aldık bir sedona borla hatta 2 tane biniyoruz güzel güzel... esiyoruz yollarda...

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Kron'un en pahalısı XC4000 XTR modelidir. Fiyatı da 2200 euro.
Walla, Deltabisiklet'de 7000 küsür euluk Canondale de var ama fiyatını hakeden bir makina. Sahil yolunda binmek için değil tabiiki. Örnek-misal; bendeki jant seti 1000USD lik bir set ama o kadar rahat dönüyorlar ki daha alt modelini takmayı aklımdan bile geçirmiyorum... neden mi? daha alt birsürü model kullandım şimdiye kadar, aradaki farkları çok iyi biliyorum...

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
@_CANER_

O zaman senin mantığını kullanarak Porsche si olan birine şunu demeliyiz;

- Abi, o fiyata kuru yük gemisi alınır yaaa...

Herzaman şu fikirdeyimdir ülkem insanıyla ilgili;
İnsanlarımızın zihniyeti henüz gelişemedi. O kadar prestij düşkünü bir milletiz ki at-avrat-silah olayını güncelledik; jip-avrat-silah yaptık.
ATÜT den gelen kültürümüz hiç değişmedi. 15-20 yaş aralığındaki gençlerimizin %99'u bisiklete, " motosiklet veya otomobile 1 adım kala mantığıyla" biniyor.
Değişeceğimizi zannetmiyorum... :)

guneeymurat

Aktif Üye
Tepki
86
selam frambuaz ben bu bisikletten bu gün aldım ağarlığı dışında aslında güzel bir bisiklet...acele etmezsen biraz kullanımdan sonra blgilendiririm seni.