Bisan alınır mı?

Berkcan E.

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
Bisan xty 5600 alınır mı arkadaşlar kullananlar var mı varsa beni bilgilendirirler mi ?
https://www.bisikletforum.com/photo/my-images/13/rxct.jpg/

XTY - 5600
KADRO ÇERÇEVE : Üçlü bindirilerek TUBE X-7 ALASIM, BOYUT: 17 "
ÖN Masa ÖN ÇATAL : SR SUNTOUR 26 "SF11-XCM
Kürk TAKIMI BAŞ SET : NECO YARI ENTEGRE
Gidon Gidon : MAGIX 6061 bindirilerek ALASIM
REKORLU BORU KÖK : MAGIX 6061 3D DÖVME ALASIM
SELE BORUSU : MAGIX 6061 bindirilerek ALASIM
JANT RIM : ÇİFT-DUVAR 6061 ALASIM
LASTİK LASTİK : CST 26 "x2.10 MTB
VİTES SHIFTER : 24 VİTES - SHIMANO ACERA FULL SET
ZİNCİR ZİNCİR : KMC
FREN FREN : SHIMANO V-FREN

Scudo

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Alınabilir ama ben olsam 800 TL'den bir kuruş fazla vermezdim. Ayrıca Sedona 721 bu bisikletten daha iyi bir bisiklet.

Ramazan Gürel

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Bianchi
yıl olmuş 2013 :) bisan mı kaldı usta sedona mosso carraro carrotech bianchi bu markalara bak.

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Maalesef Bisan eski günlerinden çok uzakta,takip eden biri olarak tavsiye etmem mümkün değil.

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Bisan artık adının hakkını vermiyor malesef. Eskiden güzel bisiklet derdik ama artık naptığı belli değil. Fakat bu bisiklete bakınca donanım maşa iyi gibi geldi gözüme. Kadrosuda alüminyum ise iyidir. Ama çok para verilmez.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
100 200 yıllık bisiklet markaları kalacakta Bisan mı kalmayacak?Heleki Bianchi yazmışınız tarihi 1800'lü yıllara dayanıyor.Türk markalarına hep gareziniz var zaten,sizin yüzünüzden memlekette yerli piyasa yerlerde sürünüyor.Trek,Scott kadrosuna herkes para yatırmayı biliyor ama bunun fiyatı pahalı hemde Türk onu alacağıma Avrupa alırım,belki Bisanın kaliteside o standartlarda.Bu arada Türkiye'de gördüğüm 20 25 yıllık Bisan bisikletlerde şimdi piyasada yeni yeni var olan,QR,Triger vites,A'dan Z'ye Full shımano setleri var.O yıllarda kaliteyi getirmiş bir firma 1 2 seneye daha neler yapar.Firma zaten el değiştirdi bundan sonra daha da iyi işler yapar.

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Türk firmasına olan bir garez değil bana göre. Yeni üretimlerini görmüyoruz sadece. Etrafta hep merida scott trek görmeye başladık. Bisan marka bisikletler eskiden üretilir gibi hissetmeye başladım ben artık. Yeni üretim yok sanki. Sitesine giriyoruz modellere bakıyoruz. Hakikaten güzel bisikletler var. Ama etrafta görmüyoruz. Ya da çok pahalı. Dediğiniz gibi madem el değiştirdi 1-2 seneye bakalım neler olucak.

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
Bisanı bu kadar kötülemeniz çok kötü bisan son yıllarda bir atak yaptı ve kadro geometrilerini değiştirdi çoğu alt seviye orta seviye bisikletin kadrosundan daha iyi kadroya sahip donanım olarakta var 10 bin liraya da var bisan da bisiklet atıp tutmayın parayı veren düdüğü çalar.

Tepki
1.681
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben de ctx 6200 almayı düşünüyorum.
Donanım ve fiyat olarak bir f/p ürünü gibi duruyor.
Bunu veya benzer model Kullanan ve tecrübesi olan var mıdır?
Tavsiye eder misiniz?:)

(link)

Xalil8

Aktif Üye
Tepki
98
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bisan mtx 7300 almayı düşünüyorum alınır mı sizce
hidrolik alamiyorsan , v fren almalisin. dandik mekanik frenler cildirtiyor adami, surtmesi dert ayari bozuluyor duzeltmesi ayri dert , ses cikartmasi ayri dert .Bosa ugrastiriyor.V fren al gec direk.

Taser

Üye
Tepki
0
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bisan Trx 8400 almayı düşünüyorum fikri olan var mı

Maaara

Üye
Tepki
4
İsim
Serdar
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bisan trx 8600 mükemmel bir bisiklet almak isteyen arkadaşlar hiç düşünmeden alsın uzun turlara çıkmış birisi olarak söylüyorum deore 30 un performansını kadronun sağlamlığını rampaların gözünüzü korkutmadığını hissediyorsunuz uçmak dereyi bisikletle çıkmış biri olarak söylüyorum 1 aydır kullanıyorum ve emin olun 3650 TL +çamurluk ve bagajla birlikte 4000 TL para saydım İyiki de almışım hiç pişman değilim alacak arkadaşlarda kesinlikle tavsiye ederim carraro 330 u kullanmış biri olarak da kesinlikle bisan trx 8600 diyorum gerisi heyecan diyorum carraroyu kötülemiyorum oda mükemmel bir bisiklet ama bisan trx 8600 ü hem şehir hem de bozuk yollarda kullanabilirsiniz saygılar

Tepki
1.681
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben de ctx 6200 almayı düşünüyorum.
Donanım ve fiyat olarak bir f/p ürünü gibi duruyor.
Bunu veya benzer model Kullanan ve tecrübesi olan var mıdır?
Tavsiye eder misiniz?:)

(link)
Bisan aldım arkadaşlar.

Detayları burada paylaştım.:)

(link)

İlave Sorunuz olursa cevaplarım..:)

Son düzenleme:

xman

Üye
Tepki
28
iyi akşamlar @Maaara ; Bisan trx 8600'i kullanma deneyimleme şansınız oldumu acaba? Nasıl bir bisiklet bu parayı hak eden bir bisiklet mi ? + ve - leri nelerdir? görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.