biri bana yardım etsin

Tepki
221
Bisiklet
Ghost
bu gece mahellemizde çok cafcaflı bir düğün var. :eek: bende bugün yorucu bir turdan geldim.:eek: erkenden yatmak istiyorum ama bu gürültüde uyunmuyor. lütfen yardım edin....

• Beğen
Tepkiler: yunuskivanc
Scudo
Tepki
221
Bisiklet
Ghost
ismail abi ben zaten çok zor uyuyan biriyim. mesela saat 12 de yatağa yatarım ama uykuya daldığım saat yaklaşık 2 dir. yatağın içinde dolanıp duruyorum. walkmen takarsam herhalde gece uyuyamam.:D

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
sevgili huzeyfe.....
şimdi yorgunsun biliyorum ama yapacaklarını sırayla anlatacağım sırasını şaşırma sakın...
1- mutfağa gidiyorsun en büyük tencereyi alıyorsun... kapağı ile birlikte...
2-terkilkerin tekini değişik giyiyorsun ...
3-takım elbisenin ceketini giy sadece...
4-altınada sort giy...
5- terliklerinin tekini çıkar siyah çorap giy...
6-terliğini tekrar giy...
7- şimdi dışarı çık ve düğün alanına doğru yürü... tencecerenin kapağını aç ses çıkaracak şekilde vura vura ve yüksek sesle şarkı söle...

seni deli sanacaklar ve senle birileri uğraşırken düğün bitecek hem sen gürültüyü duymamış hemde ilgi görmüş olacaksın.... masaj bile yaptırabilirsin bu taktikle....:):):)
iyi uykular bu kıyağımıda unutma...

Tepki
221
Bisiklet
Ghost
abi ben bunu yaparsam herhalde damat beni döver. ama fikrin süper. okurken gülmekten öldüm ya. ayrıca ben yatmaktan falan vazgeçtim ya forum a takılacağım. belki bilgisayar başında uyurum kalırım.

• Beğen
Tepkiler: sniper

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Huzeyfe-Neyse ki Mustafa demedim- sen bu gidişle bu gece uyuyamassın..:)
Uyuman için önce bilgisayarın başından kalkman gerekir....:D

• Beğen
Tepkiler: yunuskivanc

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@sniper

:D :D :D

çok komik olmuş ..
Mahmutcum
Bence önce karnını güzelce doyur sıcak bir süt iç (benim favori uyku ilacımdır)... sadece yatağa yat uyumaya çalışma çok yorgun olduğunu uyumak zorunda olduğunu düşünme sadece yatağa yat ....dışarısıyla mücadele etme
odanı olabildiğince karanık ve sesi aza geçircek hale getir.. düğün olduğunu kabul etve hatta onlarla birlikte gözünü kapa şarkıları içinden birlikte mırıldan

umarım uyursun ...

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İşin zor yaa bu olaya hic bir alternatif yok bence .. Kulagına walkman de taksan bir keere o davul zurnaın caldıgını zaten biliosun :) içine islemistir sesi .. Walkmanden duymasanda o sesi psikolojik olarak hissedeceksin :) En iyisi dugunu falan seyret sen :)

• Beğen
Tepkiler: ismailofli

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
@Hasan Hakan Koç
Hakan Abi, okurken neredeyse ben uyuyacaktım....

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
@ncok

lütfen kötü örnek olmayalım....
silahla değil bizim işimiz ...güllerle... sevgiyle... sözle ...muhabbetle.... :)

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar böyle durumlarda jandarma'ya veya polis'e haber verirseniz emin olun işe yarayacaktır... hiç uğraşmaya gerek yok

hulyaars

Forum Demirbaşı
Tepki
222
biz yorumlarımıza devam ederken düğün 40 gün 40 gece süren cinsten değil umarız:)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Neyse düğün bitmiştir. Bugün salı, O gece evlenen çifte ömer boyu mutluluklar dilerim.... Umarım Huzeyfe'de ertesi gündüz akşama kadar rahat bir uyku çekmiştir.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
bizim buralarda saat 23.30-24.00 gibi düğün biter, bitmezse de ekip aracı yaklaşır düğüne, düğün sahibini uyarır, saz heyeti ufaktan sözünü bitirir...

sizin oralarda da baktınız saat 24.00 olduğu halde düğün devam ediyor, polisi yada jandarmayı arayınız...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç