Birbirimize ve yayalara karşı davranışlarımız

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
etrafta gezinirken kronlar trekler scottlar(...) görüp duruyorum ama bunlardan hangisi forumdan hangisi değil belli değil.Bisikletforumluların özel bi selamı fln olsa ya da kadroya bi sticker vb. bişey olsa tanırdık birbirimizi.

• Beğen
Tepkiler: happy_feet
Scudo

marule

Daimi Üye
Tepki
406
evet kesinlikle, özel bir selamımız olsa çok iyi olur. herkes kadrosuna fln sticker yapıştırmaz ama selam oldu mu hemen anlaşırız. Ama aklıma bir şekil gelmiyor o ayrı :)

• Beğen
Tepkiler: happy_feet

happy_feet

Aktif Üye
Tepki
62
gerçekten güzel bi nokta !.. forum yöneticileri de işe el atarsa belki yolda birbirimizi tanıyabiliriz .. :) .. yaşasın bisikletforum kardeşliğiii ..

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
örnek de düşündüm: gören hey desin karşısındaki forumdansa hooooop desin.
:) :)
Ama karşıdaki forumdan deilse "manyak mısın" diyebilir.

• Beğen
Tepkiler: 07 rider

marule

Daimi Üye
Tepki
406
sesle olmaz bence, sonuçta karşı yoldan fln giden olursa, bağırıcam derken düşmeyelim :) ne bilim, 2 parmağınla kafandan selam vermek nasıl olur? asker selamı gibi ama işaret ve orta parmak olcak sadece, karşıdaki de aynısını yapar. Yapmazsa ya da başka bir selam verirse forumdan değildir demek. Güzel olur gibi :)

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
bence elimizi havaya kaldıralım tabi kontolü kaybetmeyecek şekilde =) anlaşılır herhalde !!!!!

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Dün İstanbul' da kaliteli kullanıcılardan birini gördüm. Muhtemelen bizden biriydi ama bende yürüyordum. Biraz hızlıydı ve selamlaşmaya fırsat olmadı. Sirkeci' de arabalı vapur iskelesinin ordaki kavşakta.

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
@marule bu güzel fikre benziyor.ben anket nsl açılır ya da açabilir miyim bilmiyorum ama biri bu konuyla ilgili anket açar ve herkes katılırsa daha kolay yayılır

@baymineral ben de dün gece ordan bisikletle geçtim ama onun ben olduğumu hiç sanmıyorum :D

@punisher89 bu eli havaya kaldırma normal el sallama farklı birşey olmalı ki forumdan olduğumuz belli olsun.

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
Asker selamının daha yamuğu olabilir.. direk alına değil de daha kulağa doğru rahat bir "rastgele" gibi birşey olabilir

Birde gidonu sağ - sol yapmak da ilginç olabilir diye düşünüyorum :)

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
@fatihgüven

ii de kaçkişi elini kaldırırki yaniii

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
@PhysX

direksiyonu bisikletteki sallar da ben yayayken de selam vermek istiyom o zmn napcaz?

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Bulursanız güzel bir yöntem bana da haber verin.
(link)
(Benzer bir topiği ben de daha önce açmıştım. ) :)

avidus

Üye
Tepki
11
Valla reklam yapmayayım ama benim bisikletimin üzerinde diğer bir sitenin sticker'i var ve bazen soruyorlar bana :D

marule

Daimi Üye
Tepki
406
@PhysX

Ben ztn asker selamı derken onun gibi demiştim, yoksa dediğin gibi rahat ve rastgele anlamında bir selam olcak. Kamera yok ki çekip koyayım :)

Gidonu sağ-sol yapmak biraz tehlikeli değil mi? düşme veya çarpma riski taşıyor sanki biraz, şüphesiz elini gidondan çekmekte aynı riski taşıyor ama sağ-sol yapmak biraz daha riskli gibi....

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
Birbirimizi yolda görürsek; "Hey biraz hızlı git veya önümden çekil !" Derim :D:D:D ŞAKA :p

Meşhur otobüs'cülerin selamından veririm geçerim.(hitlerin selamı gibi bişey)

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
@Condor

Evet katılıyorum bir bisiklet firması reklam için güzel t-shirt dağıtsa veya bisiklet üniforması falan dağıtsa(tayt deil:)) valla ben seve seve giyerim.

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@sertacr88

katılıyorum forum uyelerine kargo bizlere ait olacak sekilde kendi reklamlarının oldugu bi tsort bastırsalar her ilde reklamı olur valla tv den daha fazla iş goreceginden eminim(tayt bende giymem sertacr88 gibi dusunuyorum burada daha sorta kutuk gibi bakanlar varken....)

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
kaska uzaylı muamelesi yapanlara daha yeni alıştım. Tayt giysem uzaylı gözüyle bakıcaklarını hiç sanmıyorum hele mahallede ne gözüye bakcaklarını tahmin bile ediyorum ama !.:rolleyes:

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
Bilemiyorum bu soğukta tisort giyilmez kış geliyor malüm.. Yağmurluk olabilir aslında kapşonlu :)

Mesut abinin verdiği linkte bisiklette tanınmak için kurdele önerilmiş yada bant

Şimdi aklımdan makam arabalarına takılan flama bayrak gibi birşeyi arka kısma taksak diye birşey geçmedi değil...