biraz bunny biraz orman :D

Scudo

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
Sizi tebrik ederim.
Fotoğraf makinesini kullanan arkadaş güzel kareler yakalamış..

• Beğen
Tepkiler: haydarpasa781

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@mziyaeddin

teşekkür ederim yanlız fotoğraf makinası olarak kullanılan cihaz bir cep telefonu N95 :D

• Beğen
Tepkiler: mziyaeddin

qatrio

Aktif Üye
Tepki
63
güzel gerçekten mekan tam olrak neresi

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
konuyu bulandırmayalım isterseniz :D
o arkadaş kaza yaptı ve şu an sakat :)
bisikletlerini de satıyo.
bisiklet de düşünmek istemiyo :)
yazık oldu valla

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@qatrio

mekan yarım olarak çamlıca :D şaka bir yana arkadaşında dediği gibi bir kaza geçirdim ama dediği gibi bir sakatlıksöz konusu değil forum cafe de bir konu açmıştım bu olayla ilgili ayağımda platin var bir de sol kürek kemiğim kırık bir kaç yerimde sıyrıklar ve dikiş atılası çizikler var ama çok şükür yarın tam 1 ay olucak sanırım yeni okuluma umarım ayakta giderim yorumlarınız için teşekkürler...

Marmara Elektronik Haberleşme Teknolojileri

Sinan Yorulmaz

Aktif Üye
Tepki
141
Geçmiş olsun. Allah korusun kalıcı bir sakatlık olmadığı sürece bisikletten kopmamanı dilerim. Benim de geçen ay kolum kırıldı 5 yerinden ama alçı çıktıktan bir süre sonra devam etmeyi düşünüyorum. Tekrardan geçmiş olsun.

Necati Günüç

Forum Bağımlısı
Tepki
571
dostum bu bunny hoop hakkında bana biraz yardımcı olabilirmisin bi kac gündür çalışıyorum yapamadım iki tekeri normal yerden kaldırabiliyorum ama bunny yapamıyorum :(

• Beğen
Tepkiler: seda ak

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@emir&bmx

bence çok haklı =)

bu arada emir bi ara seni caddebostanda o sahil boyu olan duvardan aşağıdan yukarıya çıkmaya çalışıyordun beni tanımazsınız ama forumdan olduğu kadarıyla sizi tanıyorum ogün alican falan iyi gaz veriyordu sana :p :p dikkat et hırpalama o kadar kendini arada bir kaskla dene

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@neutralife

insan soğudumu soğuyor işte ama benim sıkıntım birde ayağımdaki liflerin yerine takılan platinler tekrar kırılırsa ameliyat olunmayacak ve ayağım eklemsiz sabit devam edicek bu riski göze alamam herkez duysun sesimi lütfen kaskla ve spd siz hareket yapın birçok kişi gördüm spdyle giriolar tüm hareketlere ve lütfen illa takacağım diyorsanız en bolda kalsın

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
olm sen street yaparken kaza yapmadınkı mtbyle gezerken yaptın hayret bişe madem bırakcan mtb yı bırak street e devam:D:D kım dedı sana 70 le git die atla scotta 15 20 km hızla takıl:D:D:D haksızmıyım beyler:D:D ılle bırakcaksan mtb yı bırak streete devam(H)

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@mtbiker

bak şimdi biraz şöyle oluyor :D ayağımda 3 tane platin var onlardan herhangi birinin kopma gibi durumunda bilek artık oynarlığını kaybederek ömür boyu sakat kalacağım bunuda riske atmak aptallık olur diye düşünüyor unutmadan bunlarda rontgenlerim :p :p

Ayağım alçıdayken rontgen çekildi

(link)

buda kürek kemiğim

(link)

bu fotoğrafları cep telefonuyla çekmiştim hastanede :D:D kürek kemiğimin rontgenindeki üçgen şeklinde şekiller omzum dik dursun diye 1,5 ay yelek tarzında bişey giydirdiler ipten onun askısının ayar yeri....

Gelelim iso ya :D isocuğum umarım fotolar tatmin eder :D şaka bi yana hepinize ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar....

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
aaah ahh!! kbt nin yaramaz streetçisi büyük geçmişler olsun
bisikleti bırakman büyük kayıp olacak ne yazıkki:(

• Beğen
Tepkiler: haydarpasa781