bir sorun

HERO

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar benim bisiklet cros bisikleti robotu baya bi büyük ama neyaptıysam tam olarak ayar yapamadım robota neyapmalıyım?

Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Robot dediğiniz parça hangisidir?

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
arka aktarıcı demeye çalışıyo galiba arkadaş

superonlayn

Daimi Üye
Tepki
50
Bahsettigin parça chaari nin dedigi gibi arka aktarıcıysa eger,ve ne yaptıysan ayar tutmuyosa,iyi bir bisikletciye götürmekten başka çaren yok gibi..

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
http://www.wiggle.co.uk/images/shimano%20deore%20rear%20mech.jpg

eğer bahsettiğiniz parça bu ise elinizden geldiği kadarı ile uğraşıp ayarlamadıysanız bisikletçiye müracaatta fayda var.

sorununuzu yeni başlık altına taşıdım, ancak sorunun ne olduğu konusunda fikrim olmadığından -yani robot ile kastettiğinizi- konu başlığı olarak -hiç istemeyerek- "bir sorun" yazdım. farklı sorular için yeni konu açmayı ve konu başlığı için sorunuzun içeriğini özetleyecek bir şeyler yazmayı ihmal etmeyin ;)

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
eger parca eski ise belli bi kullanimdan sonra punta yerlerinden esneme yapmaya basliyo.puntalardan esneme basladiysa en iyisi bile ona ayar veremez.atman gerekir.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
beni bir seyirci kabul ederek; sorum safça olursa mazur görün ama, ben hala robotun, arka attırıcı demek olduğundan %100 emin değil gibiyim.. Ama robotun ne demek olduğunu bilmediğimden %100 eminim.. ve ne demek olduğunu halıhazırda merak etmiyor da değilim..:rolleyes:

(robot, robot, robot.........bildiğim bir mutfak robotu var ama o nun da bu konuyla uzaktan yakından alakası olamaz..bu son lafımı dememiş kabul edin lütfen :D benim bisiklette de bu robottan varmı ki acaba.. var da benim mi haberim yok ki..:rolleyes: )

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

sanırım bu konuda yaşadığımız sıkıntıyı HERO giderecek :)

ancak anlattıklarına bakarak arka attırıcıyı kastettiğini tahmin ediyoruz forumcak :) :p