Bir kaza haberi de benden (sergilenen davranışlar örnek olsun inşallah.)

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Tarih 8 Temmuz, bayram tatili bittiğini İstanbul'da hissettiriyorken.
Trafiğin sıkışık olması hızımı azalttığından ciddi bi şey yaşanmasını engelledi diye düşünüyorum. Belki olayın yaşanması da trafiğin akmaması yüzünden de olmuştur diyebiliriz.

Yaklaşımlar umarım hepmize örnek olur. Her koşulda artık kamera şart oldu hepimize, en kısa sürede edinmemiş edinmeyi düşünen arkadaşlar edinmeli. Kazasız belasız sürüşler!

Scudo

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@meiakanze
Kesinlikle katılıyorum.

@Mustafa Y.
Böyle durumlara gelmememiz tabiki tek temennimiz ama böyle bir durumla karşılaştığımızda umarım her iki tarafta böyle yaklaşabilir oluşan bu duruma.

@Expireme
Yahu bir bitmediniz diyorum. O kadar sallıyorsunuz ki alın size örnek olsun böyle olaylar var diye açtım konuyu.

T

TeknoBus

Misafir
@sspl Bende yahu düzgün yorum yapalım diyorum. Ben raslamadım kardeşim malatyada bu benim suçummu ? Rastlamadım bu kadar basit, ne mutlu sizin için cidden. ;)

• Beğen
Tepkiler: sccetin

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@Expireme Sizin suçunuz var diye bi şey söylemedim atarlanmanızı gerektirecek bi pozisyon yok şuan. Rastlarsınız umarım, bana nedense %90 oranında böyle kişiler rastlıyor. Algıda seçicilik olabilir ;) Yorumlarımdan rahatsız oluyorsanız benle muhattap olmamanız en mantıklı tercih olacaktır. Öbür konuda ne yazdım gelip buraya nasıl yorum yazıyorsunuz. Dalga geçmek gibi geliyor biraz yani.

T

TeknoBus

Misafir
@sspl O yakıştırmaya bu atar giderdi ;)İnşallah artık üstadım inşallah, böyle videolara rastlamıyoruz çoğalsa bizdede güzel algı oluşur inşallah

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@Expireme Dediğim gibi benim o konuda yaptığım o yorumun üstüne benden başka yakıştırma beklemeniz bilemiyorum bekliyorsunuz işte ;)
Umarım, umuyorum ayrıca uğraşıyorum kendi çapımda da.

Ahmetkhrmn

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
Ahmet Kahraman
Bisiklet
Focus
çok güzel hareketler bunlar :) geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: sspl

hasanalparslang

Daimi Üye
Tepki
241
İsim
Hasan Alparslan
Bisiklet
Trek
bi özür dileseydin hocam hanımdan sen biraz suçlu gibisin

• Beğen
Tepkiler: sccetin

mtbcanavarı

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
mosso
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kadın korkudan ufak çaplı şoka girmiş yuz ifadesi konuşmaları falan garip geldi.

taytan

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Merida
11. Sn de yolda yürüyen mavi tişörtlu arkadaşa denk gelseydin olay baya farklı gelişebilirdi.

Kadın o an korkudan ve şoktan ne diyeceğini karıştırmış.

11. Sn de yolda yürüyen mavi tişörtlu arkadaşa denk gelseydin olay baya farklı gelişebilirdi.

Kadın o an korkudan ve şoktan ne diyeceğini karıştırmış.

• Beğen
Tepkiler: enginbey35

SOZUAK

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Barış SÖZÜAK
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben bisikletlilerle muhatap bile olmuyorum :) . Genelde gördüğümde dikkat ederim araba sürerken. Bazen geçerken rüzgardan etkilenmesin diye açıktan alırım yada yanından geçerken yavaşlarım imkan yoksa. Bazen de karşıya yada anayolda yan yolun çıkışından çıkarken/girerken orayı geçmek için bekleyen bisikletli varsa yolu kesip geçmesini sağlıyorum ama genelde yol verilmiyor diye kanıksamışlar (ben uzun zamandır o şekilde sürmedim belki aynısını yaparım) yol verince bile bekliyorlar sonra anlayıp geçiyorlar. Keşke herkes anlayışlı olsa ama çoğunluk mutsuz olunca bir toplumda öfke patlamaları oluyor ve beklesin işi ne deyip umursamıyor sürücüler. Düzelecek umarım 150 yıla kadar. Avrupalılar iyice yerleşsin diyeceğim Suriyeliler geldi her yere zaten bedevi kültürü daha da beter olur arabalanıp palazlanırlarsa toplumda.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yanlış görmediysem, Beşiktaş Bebek arası, Galatasaray Üniversitesi'ne yakın olmuş. Ev seçerken de muhit/ mahalle çok önemli.

• Beğen
Tepkiler: sspl ve DDŞ
Tepki
211
Bisiklet
Scott
Geçmiş olsun.Anlayışlı insanlar başka tabi.Hanımefendi ilk an şok yaşıyor evet.Ama şoku yaşamasa bu öfkesi patlar anlamına gelmez.İyi insan her hal ve vaziyette anlayışlı insandır.
Neyin çıkacağı belli olmayan kör noktalarda hızımız kontrollü olmalı.Aniden kapı açılabilir,araçtan bir kol sarkabilir vs vs.

brdtl

Daimi Üye
Tepki
366
İsim
Bora Dutal
Bisiklet
Orbea
Hanımefendi bir kaç milisaniye içinde "oh bisikletmiş motosiklet değilmiş" diye düşünüp sevinmiş gibi.