Bir Kampanya İçin Anket

250 ytl ye kasksız bir bisikletmi 275 yeteleye kasklı bir bisikletmi

• Toplam katılım
    26
  • Anket kapanışı .

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
İlginç bi anket. Kimse 25 tl için kafasını riske atmaz dimi:D.

Scudo

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
kaskın fiyatı önemli değil 100 TL de olsa alınacaktır eminim...

abi yetele ne ya anketteki :D:D

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
Bisikletle beraber kask vermelerinide dilekçeyle isteyeceksiniz anladığım kadarıyla. Ama emin ol çoğu kişi bisiklet alırken' ya hocam bu kaskı size bıraksakta bi 20 tl kesseniz' diyecektir. Daha kaskın oturması için zaman lazım halkımıza. Bu zaman sürecinde başrol oyuncuları biz olacağız gibi. Kaskın sadece motorbisiklet için lazım olmadığını ve kaskı takan arkadaşın uzaylıya benzemediğini, daha karizma ve çok daha güvende olduğunu aşılamalıyız.

Tepki
22
Bisiklet
Sedona
Kasklı bisiklet satılması fikri güzel fakat kaskı olan ve/veya farklı bir kask almak isteyenler için pek anlamlı bir kampanya olmaz bence.

Tepki
19
evet malesef banada olumsuz cevaplar geldi konuyu kaldırılmasını isteyeceğim...

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@baranakdağ

Bence çok güzel bir konuya deyinmişsin:eek: Fakat olumlu ve olumsuz eleştiriler alınacaktır pes etmemek lazım :eek: Sonuçta sen insanlar için doğru bir alışkanlığı edinmeye çalışmıssın. Bence bisiklet alırken mutlaka herkese kask hediye edilmelidir.! Fiyatlar da ona göre uyarlanmalıdır ki halkımız profesyonel bisikletlerle tanışabilsin :)

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
yeteleye yi okuyup anlamam bıraz uzun surdu :D

bılmıyorum abartı mı dusunuyorum ama motosıklettekı gıbı zorunlu olsa nasıl olur:rolleyes:

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Baran kardeşim,

Yaşın küçük olmasına rağmen , kafan iyi çalışıyor...:)
Başka konularda da gördüğüm için biliyorum, el çizim becerin de var...( logo çalışmandan sözediyorum)

Bence de açtığın bu konu güzel...
Ben de bisiklet alan herkese , kask hediye edilmeli diye düşünenlerdenim....:p

Hediye kaskı beğenmeyen, aradaki fiyat farkını ödemek koşuluyla daha iyisini alma hakkına da sahip olmalı tabi ki..

Güzel düşüncenden dolayı sana :winkenlux .. sevgilerimle....
.
.

Tepki
19
Bakın mesela tüketicilerden gizlense mesela 40 yetele eklense bir bisikletin üzerine kaskta hediye biliyorsunuz bizimkiler(yani bizim devlet) hediyeye hayır demez. Birde bende eski sürüm bir yazı denetim programı var özel getirmiştiler o YTL yi yetele diye düzeltmiş.

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
@baranakdağ

Kesinlikle böyle bişey yapma Baran. Bu işler için ön ayak olmak güzel. Ben seni tebrik ediyorum böyle bir düşünceyi açıkladığın için. Eminim bütün bisikletforum ailesi arkanda olacaktır.Ben sadece halkımızın bi kısmından gelecek tepkiyi yazdım. Bence yılmadan devam etmelisin.

Tepki
28
zaten kendi emniyetini düşünen kişi 100 tl ye bisiklet bile kullansa uygun şartlarda kaskını alıp takacaktır.
yani bisikletin değeriyle kaskın kullanılıp kullanılmayacağı arasındaki bağıntı bana çok mantıklı gelmedi.
150cc lik motor da öldürür 1600cc lik motor da.

• Beğen
Tepkiler: baranakdağ