Bir kaç saatinizi alabilirmiyim? mini kolleksiyon...

Konu, 'Diğer Hobileriniz' kısmında ERTUNGA tarafından paylaşıldı.

1. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] Murat kardeşim şimdilik bu kadar link için teşekkür ederim....

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Vallaha T.... kardesim, yalan yok cortebert in sadeligi ve görüntüsü, tarzim olmasa da cok hosuma gitdi. Bakimi devamli yaptir ve bir ömür boyu kullanmani dillerim...

ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Murat adımı kullanabilirsin kardeşim....Aynen Cortebert in bakımına dikkat ediyorum içlerinde ki tek saat gibi saat o çünki...Acep nazi pullarımıda paylaşsam mı diye soruyorum kendime ?

4. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Tabiki paylas, bu diger hobileriniz olan basligin acilmasi icin cok ugrasdim, ve arkadaslarin yardimlariyla sonun da yönetici arkadaslar actilar, sagolsunlar.

Simdi tüm forumdaki baska hobisi olan arkadaslar da hobilerini paylassinlarki, baslik bosuna acilmis olmasin.

Simdi hemen bir konu ac ve pull koleksiyonunu paylas lutfen.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-37-19.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
strava.JPG
Merhaba bir hatırlatma yapayım: Bu forumda tanıdığım ve performansı benden çok yukarılarda olan bisikletçi arkadaşlarım var. Burada yazacağım şeyler, bu işin doğrusu budur diye tecrübeli...