Bir iki bilgi lazım kamp hakkında ((Çadırlı))

hüseyin özbakır

Aktif Üye
Kayıt
3 Nisan 2011
Mesaj
130
Tepki
67
Şehir
Konya / ereğli
Merhaba Biz üç arkadaş uzun zamandır düşünürüz denize yakın bir yerde çadır kursak bir hafta on gün tatil yapsak diye...

Benim istedigim giden arkadaşlardan veya bilgisi olanlardan YARDIM Biz güvenligi olan - duşu - denize yakın - sahili güzel -çadır kurabilecegimiz - eglene bilecegimiz - fiyatı uygun (biliyorsanız günlük nekadar) - Çantamızı ayakkabımızı çaldırmıycagımız biyer işte kafanızda az çok canlanmıştır... Üç kişilik çadır aldım geçenlerde rahat rahat sıgıyoruz içine...Bi fikir yagdırın bakalım Mekan önemli degil Ege veya Akdeniz olabilir... Şimdiden teşekkürler.
 
Scudo

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Kayıt
30 Ocak 2010
Mesaj
1.478
Tepki
2.315
Şehir
İstanbul
Forumda kamp adresleri diye bir konu başlığı vardı. Oradan gitmek istediğiniz yöredeki kampları arayıp öğrenebilitsiniz. Geçen yıl Sarıgermede ve Ölüdenizde kişi başı 10 TL ye kalmıştık. 2 hafta önce Akçakocada çadır için 3€, kişi başı 5€ ya kaldık. Kerpe Kumcağız orman kampında yaz fiyatlarının çadır başı 25 TL olduğunu söylediler. Ağvada kişi başı 35 TL, Şilede 40 TL talep ediyorlar.
 

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Kayıt
5 Nisan 2011
Mesaj
1.971
Tepki
3.013
Yaş
40
Şehir
Ankara - Eskişehir
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Orhan Kılıç

Orhan abi bu fiyatlara sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil mi yoksa sadece çadır için fiyat mı ?
 
  • Beğen
Tepkiler: hüseyin özbakır

Didem Üstünol

Aktif Üye
Kayıt
24 Haziran 2011
Mesaj
103
Tepki
86
Şehir
İstanbul
@Orhan Kılıç

Verdiğiniz fiyatlar çok makul. Hele de denize yakınsa.. Ben geçen sene Asos tarafında 30'a çadır kiralandığını görmüştüm. 20'e kahvaltısızdı sanırım. Çokta süper bir yer sayılmazdı o kadar edecek..
 

İRŞAD ÇETİN

Daimi Üye
Kayıt
27 Haziran 2011
Mesaj
280
Tepki
128
Şehir
ANKARA
Alanya tarafındada bir suru kamp alanı var. incekum, ulaş vb yerler. sahil şeridi ilçelerin belediyelerini arayarak öğrenebilirsiniz kamp mekanlarını ve fiyatlarını.
 
Yukarı Alt