Bir gariptir bizim otobüsler

BF Okuru

Üye
Tepki
2

ilk başta attilla bisiklet takımından arkadaşımız grubu olduğunu ve onlara dahil olacağını ima ediyor yaşlı bey ise bırak bu işleri diyor (kendisi herhalde cıa den :)) ve sen provakatörsün diyor,
şimdi gülermisin ağlarmısın ,kameraya atılıyor ,bi karambol oluyor,pezevenk diyor bu hakarettir ve delil olarak bu video savcıya verilebilinir ,burada bu şahsa dava açılabilir, olaya maruz kalan dostumuzun yapacağı ise kesin savcıya vermektir bu görüntüleri, ,,,bu bir kanıttır,
evet yaşlı beyefendi hızını alamıyor, bir yere telefon ediyor, güya ediyor, sana birisini göndereceğim diyor aklı sıra korkutuyormu,işin en komik yanı bu olsa gerek,,bu ülkede her önüne geleni bi yere kim gönderebilir varmı böyle bi durum ,,
yaşlı bey bence sabah ters kalkmış ,kimbilir ne derdi var,kredi kartlarından bunalmış patlayacak yer arıyor,,:)

dip not,
eğer kişide davranış bozukluğu sezilirse dava düşer adam serbest kalır arkadaşımız sinirleri bozulduğu ile kalır,,

Scudo

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
abimiz gerçekten sakinliğini iyi korumuş. ben bu kadar sakin olabilceğimi sanmıyorum. trajikomik bir olay geçmiş olsun abimize :)
ayrıca yaşlı densiz dayımızda provakatör kelimesini yeni duymuş heralde hoşuna gitse gerek. olur olmaz heryerde kullanıyor :D:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link)

derya dostum diğer topikte çok güzel özetlemiş olayı manik depresif kişilik, evet ,istanbul bunlar ile dolu ,sizi tahrik ederler adamı bi güzel döversiniz aklı başına gelir ama ,siz kötü olursunuz bide adam davacı olursa ve manik depresif raporu var ise suçlu olursunuz ,hastalara vurmak doğru değil ,psikolojik sorunları olanları dövmek tabi ters bi durum,,uyma deliye ,,:)

(link)

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Bisikletli kardeşimize helal olsun, sakinliğini bozmamış.

Ben olsam ne olurdu ALLAH bilir.

Yaşlı amcamızın yaşına hürmeten bir şey dememiz kardeşimiz. Helal olsun.

Tepki
14
Bisiklet
Kron
Gerçekten bravo ya bu kadar soğukkanlı cevaplar vermek '' o insana '' her yiğidin harcı değil. Bildiğiniz adamla dalga geçmiş , keşke insan içine çıkmasa böyle bunaklar. Provoke deyip durdu aslında kendisi etrafındaki insanları provoke etmeye çalıştı farkındaysınız .

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Berksan

akıl yaşta değil başta aklı başında olmayan bu istanbulda 60 lık çok var çok ,ama bi yanda onlara hak vermek lazım kafayı yemişler, geçim sıkıntısından bunalmış ve aynen manik depresif durumlara gelmiş insanlar var bu koca şehirde ,
burada yaşamak zor, biz neden yırtıyoruz seleye biniyoruz, maniklikten kaçıyoruz, beynimiz ufkumuz açılıyor ,bunu herkes yapmalı.

TaylanEr

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
Daaaaart yanlış cevap :) Gerçekten çok iyi sabretmiş, üstelik adam(görünümlü hayvan) telefonundan video çekmeye başlayınca birşey yapmamış olması ise çok mantıklı bir hareket olmuş...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mehmet Varol Özbek

bu yaşlı beyfendi taş çatlasa benden 6-7 yaş büyük, böyle olacağımı hiç mi hiç zannetmem, adaşıma gerçekten üzüldüm evet özellikle yaşlılar binecek bisiklete ,manik depresiflikten kurtulmak için bu yaşlı beyfendi inşallah ruh sağlığının o tartıştığı genç dostumun bisikletinde olduğunu bilir ve öğrenir.

Atahan Eker

Daimi Üye
Tepki
461
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben yinede dalmanın daha etkili olduğunu düşünüyorum. :mlk:

• Beğen
Tepkiler: Snr U

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Kudret Kurtcebe

İnşallah abi :) başka diyecek söz yok kendilerine :alkis:

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
"doğan görünümlü şahin" aynen insanımız artık bu şekilde dış görünüş ile insanları hiç değerlendirmemek gerek. İyi sabretmiş, gereksiz sözler sarfetmiş çünkü bu ihtiyar için değmez, sıfır beyin.

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
@Kudret Kurtcebe

Bu saygısız kişinin,beynine oksijen gitmeyeli uzun zaman olmuş :)

hakarete maruz kalmış arkadaşımızda iyi sabır varmış..

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Dış mihraklar, provokatörler, aşırı uçlar, marjinaller... Bu kelimeleri kullananların hiçbiri niyeyse bu adam gibi bunların kim olduklarını açıklayamıyorlar. İlginç bi kafa :)

Tepki
254
Bisiklet
Salcano
Hepsi bir yana telefonla kiminle konusuyor (veya konusma numarasi yapiyor) ben onu merak ettim. Zannedersin ajan da fotograftan sorgulama yaptiracak. Belli ki ruhi problemleri var. Gerci bunlara bu cesareti veren zihniyette hata. Allah tan palasi yaninda degilmis. Edit: Sahsen bana pezevenk dese doverdim yasina basina bakmadan.

Taner35

Üye
Tepki
46
İsim
Taner
Bisiklet
Salcano
@alp değer tanrıverdi
herhalde cıa dan sordurçak valla güldüm bu adama yaa yazık güldüm ama ağlancak halde durumu arkadaş iyi sabretmiş.arkadaşın dediği gibi amca tam "doğan görünümlü şahin" yada serçe ...

• Beğen
Tepkiler: enes savaş

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Atahan Eker

Oda bir cozum :D

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Çağlayan

Arkadasimiz yasli beyfendiyi gırgıra almış zaten :) toplumumuzun bazi kesimleri giydigimiz tayt a yada formaya anormal bakip uzayliymis gibi bakiyor ve tepki veriyor. Bu toplumun malesef geri kalmasinin sonucu.

• Beğen
Tepkiler: enes savaş

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
bence hiç kaale almaması en iyisi olurdu adama harcadığı efora yazık :)

• Beğen
Tepkiler: Sanberk E
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
Sorunlu kişi "Aliokulu mezunusun" derken neyi kastettiğini ben tahmin edebiliyorum."Ben safkanım,senin gibi sonradan olma değilim" dediğinde de kastettiği şeyden emin oldum.Büyük terbiyesizlik.Alın size provokatör.
Sorunlu kişi bu paranoyaya tek başına sahip olamaz.maalesef devlet büyüklerimiz de "onlar,bunlar" gibi gruplandırmalarla halkı birbirine düşürüyor.

edit:
ali okulu için
Ali Okulu Mezunu : Geç yaşta okuma yazma öğrenmiş kişilere denir. Genelde yaşlı insanlar tarafından dalga geçmek, küçük görmek için kullanılan tabir.

Ali Okulu : Geçmiş yıllarda genelde askeriyede okuma yazma bilmeyenlere öğrenim veren kursalara denirmiş.