Bir bisiklet yarışında(M.T.B,yol,vb.) neye önem verirsiniz

kurmedia

Aktif Üye
Tepki
128
bir bisiklet yarışında (dağ yarışları,yol bisikleti yarışları vb.)benim önem verdiğim tek şey,katılmaktır,derece yapmayı tabi isterim,hangimiz istemeyez ki.Ancak yarışta ,ilk önce önem verdiğim tek şey katılmak ve adrenalin tutkusunun doruklarına varmamdır.

Peki ya sizin önem verdiğiniz şey nedir?;)

Scudo

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Yarişa katılmadım ama öncelikle tekere ve akipmanlara önem veririm.

• Beğen
Tepkiler: kurmedia

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Eğlence ve ortama önem veririm çünkü zaten oradaki arkadaşlarım ve eğlence için yarışlara gidiyorum...

• Beğen

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Yarışta hakikaten kazanmaktan önce düşünceli olmak gelir diye düşünüyorum, bir kişiyi geçicem derken onu zora sokmak gerçekten hoş olmuyor.

Tabi bu işi profesyonel yapanlar kazanmayı hedefleyecek ama benim amacım maximum eğlence ve minimum hasarla yarıştan çıkmak oluyor :)

• Beğen

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
önemli olan bence yarışı bitirmek yarışı bitiremediğiniz taktirde yarışa katılmanın bir getirisi olacağını zanlenmiyorum
(yarışa katılın sonuş ne olursa olsun ister birinci ister sonuncu ama yarışı bitirin )

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
Dağ bisikleti yada yol bisikleti ile yarışmak benim için çok ayrı bir duygu aylarca antreman yapıyorsunuz ister istemez bunun karşılığını almak isteyecektir her insan,fakat yarışmadan önce ve sonraki dostluklar anlatılamaz yaşamak gerekli.

Sizlere bu sene yaşadığım olayı kısaca analtıyım isim vermiyeceğim bir (X) yarışta 3 turu dönüyorum bir kişinin (X) tekerinde sorun olduğunu gördüm ne olduğunu sordum ve benden tekerimi istedi bende verdim ve yarışa o devam etti ben edemedim, yarış ortamıdır ne zaman ne yaşanacağı belli olmuyor.

Fakat yarışta derece yapması da anlatılmayacak bir duygu bir şeyleri başarmış olmak emeğinizin karşılığını almakta bir ağaçtan meyve almaya benziyor.

Herkez de almak isteyecektir,en azından ben başarmak için uğraşıyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
en çok benim ve bisikletimin hazır olup olmadığına,rakiplerimin durumuna ve parkura önem veririm.:) ve herşeyi sportmenlik içinde yapmaya çalışırım.dostluk ve kardeşlik içinde