Bir bisiklet hakkında sorular

Bozkirli42

Üye
Tepki
6
İsim
Ali
Öncelikle herkese merhaba,hepinize iyi günler diliyorun

Ben Ankara'da yaşıyorum bilenler vardır belki Gölbaşı'nda Eymir Gölü var. Odtü ye ait çok güzel bir yer genelde insanlar etradında bisiklet sürer ve yürüyüş yapar

Bizde arkadaşlarla gidip geliyoruz benim bisikletim çok iyi değil tabi onların gerisinde kalıyorum

Bavam bisiklet gibi ekstra hobi tarzı şeylere para vermez zaten bende profesyonel bir şey beklemiyorum arkadaşının eski bir geroni dağ bisikleti varmış onu alacaz

(link)

Bu bisiklet nasıl ?

Biliyorum eski ama idare edebilir mi?

Ne gibi şeyler yaparsan daha güzel olur?

Bide rengini pek beğenmedim boyatmakta çok uğraşlı bir iş sanırsam süs amaçlı bant veya kaplama türü şeyler bulabilir miyim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Baska bsiklet bak dostum. Piyasa hareketli

• Beğen
Tepkiler: Bozkirli42

Bozkirli42

Üye
Tepki
6
İsim
Ali
Dediğim gibi sadece parkta tur atmak için çok para harcamayacağım bunuda babamın arkadaşı fiyatından ucuza verdiği için alacam

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Bozkirli42

Üye
Tepki
6
İsim
Ali
(link)

Arkadaşlar şuanki bisikletim çok kötü durumda babamın arkadaşından bunu alacağız eski ve kötü ama düzeltmek için ne yapabilirim kullanım amacım arkadaşlarla parkta gezmek için yani öyle profestonel bişey beklemiyorum zaten

Şimdiden teşekkürler

Admine not: Daha önce açtığım konu silinmiş arama yapmadınız diye ben bu bisiklet hakkında soru soruyorum sanırım bu bisikleti daha önce soran olmamıştır

Sabri Atalay

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Trek
Merhaba,
Fotoğraftaki bisikletten hiç birey olmaz.Onun ekmeği yenmiş artık hiç bir yeri ayar tutmaz.Vitesinden fren sistemine aynakolundan rublesine kadar değiştirmen gerekir.Derken jantlar falan derken sana fazla paraya patlar.Vede sonuç alamassın.Bu bisikleti boşver.Ha ücret almadan vereceklerse al.Ama fazla beklentin olmasın.
Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Bozkirli42

Bozkirli42

Üye
Tepki
6
İsim
Ali
Biliyorum kötü ama ben zaten çok bişey beklemiyorum daha iyi nasıl olur bisiklet

Şimdiki bisikletim daha kötü ve ağır bunda alüminyum kadro yazıyor (bana demir gibi geldi ama)