Bİr arkadaŞi daha aramiza katabİlmek İÇİn yardim-mtb

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
Selam beyler ;

Arkadaş a MTB aldırıp ;Aramıza katma çabalarım var oda işi bana bıraktı bende Şehir Bisikleti olduğundan ki yeni bulaştım bu işlere hiç mtb den bi haberim. F/p ürünü arıyorum. max. Bütçe 800-850 tl
Boy 1,85 galiba 29 jant olmalı , birde ben şunları buldum bunlar da bi anormellik mi var banmı öle geldi

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
O sitenin ne olduğu belli değil başka sitelerden bakın mesela hepsiburada.com'da güzel kampanyalar oluyor. Boyuna göre kadro boyu önemli 18'' alması lazım jant ebatının önemi yok

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
hepsiburada.com dada bişey kalmadı zaten ben geçen ay salcano cs27vs aldım, ama ürün gelmeyince aradım ürün yok dediler para iadesi yaptılar , bu aralar onşlardada yok bisiklet

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Donanım bilgileri resimdeki modellerle uyuşmuyor. Bence uzak durulması gereken bir site.

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
Ewet bu olay anlaşıldı siteden uzuak duralım.

Peki tavsiyeleriniz ne olabilir

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
boyu 1.85 olduğuna göre kadro boyu 18'' üstü olsa iyi olur.
26'' veya 27.5 jant fark etmez. bisikletlerin kadro boyları jant ebatına göre belirlenmiyor.
İstanbul'da oturduğunuza göre ikinci el seçeneğiz de çok fazla. forumun ikinci el bölümünden veya sahibnden.com sitesinden bulabilirsiniz. görerek, deneyerek alın. böylece daha ucuza alırsınız ve seçeneğiniz artar.
ben Kron Tourer tavsiye ederim. amortisörlü olan. şehir-tut bisikleti ama araziye yakın hazırlanmış. fiyat/fayda oranı çok iyi. jantları malum 28''

• Beğen
Tepkiler: Ahmet F.ELBİR

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
Kron xc250 ler sahibindende çok var satılık, bunlar için ne düşünürsünüz, kronxc500 de olabilir, kron arabanın fiat -renoult u gibi birşey mi çok satılık varda

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
@ahmet fatih elbir
markadan değilde modelden dolayı. giriş seviyesi modellerin ikinci elleri çok olur. örneğin Trek FX serisinde FX 7.1 daha makul fiyatlı ve giriş seviyesi model. ikinci eli daha çok bulunur. FX 7.4 üst seviye model ikinci eli belki hiç yok.
Kron XC250 giriş seviyesinde olduğu için ikinci eli çok. iyi bir markadır. görsel olarak ben çok beğeniyorum. gövdesinden jantlarına kadar renk uyumlu modeller yapıyor. fiyatları da makul. biliyorsunuz bir sürü marka var. Geotech, Specialized, Salcano ... markadan çok modele odaklanın bence

Tepki
26
Carraro Crs 600 bakabilirsiniz aynı donanımlı bisiklete göre ghost se 1000 merida matts 15v 200 tl daha ucuz

• Beğen
Tepkiler: Ahmet F.ELBİR