Bir Alışveriş Sitesinde TÜM SPOR ÜRÜNLERİnde Kargo Ücretsiz!! Bilginize =)

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Dün sans eseri farkettigim ve hemen degerlendirdigim bir fırsatı sizinle de paylaşmak isterim.. Hepsiburada da TÜm spor ürünlerinde kargo ücretsiz su an. Süre olarak "bir ay" demisler fakat ne zaman baslamıs ne zaman bitecek tam olarak bilmiyorum.

Yaz gelmesiyle spora geri dönen ya da başlamayı düsünen arkadaşlar icin güzel bir fırsat bence..

Ben fırsat bu fırsattır deyip dün dambıl, barfiks demiri vb. normalde kargosu kendisinden fazla tutacak birkac ürün siparis ettim. bu aksamda kargolanmaya hazır olmus; yarın yollayacaklardır.. İster 10kg lık dambıl alın ister bir stres topu, ister 95 kg'lık çalışma-ağırlık istasyonu alın ister bir yagmurluk kargo ücreti yok.. Fiyatları da uygun geldi acıkcası bana bazı ürünlerde; memleketimdeki spor mağazalarına göre çok çok uygun hatta..

Bu aralar set yenilemek isteyen ya da yeni başlamak isteyen arkadaşlar bir baksın derim =)

http://img689.imageshack.us/img689/9600/kargobedava.jpg

eRay ADALI

Scudo

Anil Yavas

Üye
Tepki
20
süper bi olay olmuş en ufak seyi ordan alıyorum.gecen gün agırlık calısmak için eldiven aldım 3TL falandı.kargo parası zaten 3 TL tutucak nasıl bi kazanımsa :)

Ancak bisiklet bölümü cok yetersiz kalmış.