bimaş bisiklet iyimidir?

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında Cenk Camanak tarafından paylaşıldı.

1. Cenk Camanak

Cenk Camanak Yeni Üye

bimaş bisiklet almayı düşünüyorum iyimidir duyduğuma göre bisanın yan ürünüymüş bana yardım edermisiniz?

2. AydınUS

AydınUS Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İyi değil öyle bisiklet ilerde sorun çıkarır.Alcaksan whistle,sedona,kron markaların modellerini bi araştır.

3. Cycleone

Cycleone Forum Bağımlısı

Seviye:
    Öyle bir markayı ilk defa duyuyorum.Ayrıca Bisanın yan ürünüyse vay haline.Bisan iyi değilki yan ürünü iyi olsun.

4. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:
    Seni bu markayı almaya iten ekonomik nedenler ise söyleyecek pek birşey klamıyor ama en azından bianchi veya salcano modellerine bir bakıver ...

İlginizi Çekebilir

Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
Bahadır gürelle karşılaştırma strava power değerleri.png
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2016-6-24_11-14-9.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...