Biketr.com Sitesi Açıldı!

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Arkadaşlar,

Türkiye'nin yeni yüzü BikeTR uzun bir çalışmanın ardından sonra bitti. Delta Bisiklet ve Bike and Outdoor'un da sponsor olduğu BikeTR 'de yok yok. Her türlü bilgiyi detaylarıyla Biketrde bulabilirsiniz.

(link)

Türkiye'de bir çok konu ve başlık ilk kez yapılmış. Özellikle sporcuların olduğu bölüm muhteşem ve çok yerinde olmuş

ben zzyzx olarak ayrıca (link) adresinde de yazılarıma devam edeceğim.

(link)

bütün bisikletçilere hayırlı olsun

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Ayrıca Arkadaşlar BikeTR sitesinin roportaj konusu BisikletForum

(link)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yapanların eline koluna sağlık....
Benim de bayağı bir emeyim geçti gerçi ama yine de adamlara helal olsun. Baktıkça insanın hoşuna gidiyor.

Bir kaç eksiyi kalmış yakında onları da bitirecekler. Bu arada sporcular ve parkurlar benim fikrim oldu ;) nasıl ama :D (Reklamlar)

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Öncelikle hayırlı olsun. Yoğunluktan atlamayasın diye linkteki yazışmaları okuyorsun demi ..... hayır, sonra çay bardağım falan yetmedi deme yani..
:)

(link)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Haa haaa valla atlamışım hatırlattığın iyi oldu

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
HAyırlı olsun yapanların eline sağlık.HEmen gözüme takıldı.YEni bir marka doğuyor Geotech Delta bisikletin disbritörlüğünde bir bisikletmi acaba? (sadece bir tahmin) KAdro satışının olacagı sevindirici bir olay.;nşallah makul fiyatlardan satışa sunulur... :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Evet Geotech delta bisikletin yeni getirdigi bir urun önümüzdeki günlerde pazara sunulacak

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
hayırlı olsun tüm camiaya:) baya başarılı bir çalışma olmuş tüm emeği geçenlere teşekkürler.

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
GEotech güzel bir isim olmuş.BAkalım eğer o zaman bütçem elverirse salcano ng 450 nin kadrosundan kurtulup bi geotech kadro alırım inşallah....

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
ana sayfada aşağı doğru iniyorum geziler bölümündeki karlı resmi görünce ciddi ciddi kendim sandım :) bu resim buraya nasıl gelmiş olabilir :bilmiom: gibi bi şaşkınlık :eek: neyseki çabuk son buldu :p

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Teşekkürler z z y z x.. Büyük iş başarmışsınız. Emeği geçen herkezi tebrik ederim..

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@otec

Yaa sorma bende sen zannettim ilk once. Hatta yaa acaba daha once tanismis miydik diye dusundum :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@bisikletcanavari

Geotech bisikletleri ve kadrolari bir aksilik olmazsa 15 gun sonra geliyor. Gelince haber veririm...

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
kardeş sitemize hayırlı uğurlu olsun diyor,başarılar diliyoruz..

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Teşekkürler,

Umarım bütün bisiklet dostlarına bir faydamız dokunur. Elimizden geldigince iyi ve faydalı bilgiler vermeye çalışacağız...

• Beğen
Tepkiler: çağatay_çankaya