Bike of the year 2016 (cyclingweekly)

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
715
Bisiklet
Cube
cyclingweekly 2016 yılının yol bisikletlerini seçmiş. Canyon silmiş süpürmüş ortalığı, Btwin de kategorisinde birinci seçilmiş :harika:

Overall Winner: (link)
https://keyassets.timeincuk.net/inspirewp/live/wp-content/uploads/sites/2/2015/11/Canyon-aeroad-bike-of-the-year-winner.jpg

(link)
https://keyassets.timeincuk.net/inspirewp/live/wp-content/uploads/sites/2/2015/11/Merida-Scultura-6000-lightweight-bike-of-the-year.jpg

(link)
https://keyassets.timeincuk.net/inspirewp/live/wp-content/uploads/sites/2/2015/11/Giant-Defy-Advanced-Pro-2-best-endurance-bike-of-the-year.jpg

(link)
https://keyassets.timeincuk.net/inspirewp/live/wp-content/uploads/sites/2/2015/11/BTwin-Ultra-720-AF-best-value-bike-of-the-year.jpg

(link)
(link)

(link)

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
"German Engineered " fos çıkmadı demek ki :) Ar-Ge ödülü bunlar...

• Beğen
Tepkiler: serdar k

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Biliyorum ki bir sürü forum üyesi sevmiyecek yazacağım yorumu... bunların hepsi yüksek ökçeli kadın ayakkabısı gibi değil mi? Hepsi birer fetiş objesi değil mi?
Teker teker gelin beyler...

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
@Deniz Tezcan
Anaam, bu kadar focus cu trollemiş olmayalım konuyu :)

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
look,trek,specialized,cervelo,pinarello,bmc,scott,canondale gibi markarlardan bitanesi mi olmaz yaf :) belli ki cycling weekly sitesi kendisine yakın olan markalara "torpil" geçmiş :) pek objektif bulmadım ben.

değinmeden edemicem,
biz burda kimsenin telefon fetişine karışmıyoruz, kimse de bizim bisiklet fetişimize karışmasın lütfen. (en azından bisikletforumda rahat bırakın!!!) bugüne kadar aldığı telefonların toplam tutarıyla bu listedeki bisikletleri alacak çok fazla insan var aramızda. ikna olmak isteyenler iphone 3+4+5+6'nın fiyatını toplayıp hesaplayabilir.
ikinci tespitim, forumda gördüğüm garip yazıları ya 40 yaş üzeri, ya 20 yaş altı yazıyor. ilk zamanlar karşıydım ama, yaşa göre kategori gelmesi gerektiğini düşünmeye başladım artık. gerçekten çok farklı telden çalıyoruz çünkü. yani ne zaman "ne gerek var yea" tarzı bi yorum okusam yanda 40+ yaş yazıyor

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
715
Bisiklet
Cube
@BF Okuru Ben de görüntü olarak en çok Focus'u beğendim. Yalnız yol bisikletinde disk fren olayına gözüm bir türlü alışmadı, photoshop gibi duruyor.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Yusuf G.
İnternette yol bisikletinde disk fren incelemesi vardı. Bir araştırın derim. Ama İngilizce miydi Türkçe miydi hatırlamıyorum :)

Alfa_x

Daimi Üye
Tepki
121
İsim
Ali
Bisiklet
Cube
O btwin i fransa da 1300 euya satıyorlar türkiye de tiagralı alıyosun en iyi. ultegra set yalnış bilmiyorsam fizik sele ve cosmic jant seti var efsane btwin..

Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Btwin in renkleri ve tasarımı çok tatlıymış :) Focus da öyle...

• Beğen
Tepkiler: PeDaLLı-YoRuM

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
Ne kadar mtb kullanicisi olsamda B'twin cok şekil olmuş beğendim :harika:

burak wsnj

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Salcano
Ben scultara 6000'in secilme nedenini anlayamadım.

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
@burak wsnj

Yilin en hafif bisiklet ödülü verilmiş sanirim ondan

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
@burak wsnj sanirim belirledikleri modeller arasinda yada 2016 yili icin uretilen modeller arasinda kiyaslama yapmislar acikcasi cok da bir belirgin konusmamaislar teknik parca ozellikleri filan bahsediliyor sitede

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Canyon hakikatten iyiymiş ama ben B'twin in renklerine bayıldım :)
@Yusuf G. Bunları böyle yayımlıyorsunuz beni de en sonunda yol olayına bulaştıracaksınız ;)