Bike-Discount

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Merhaba Arkadaşlar Daha Önceden Bu Siteden Alışveriş Yapan Oldu mu?(link) Orjınal Cube Kadroları Tek Burada Bulabildim(Aslında Başka Sitelerde'de varda burası uygun) ÇİN Siteleri Haricinde...Bunun Dışında Yurt Dışında Uygun Kargo ve Fiyata Lastik-Yedek Parça Satan sitelerde Tavsiye Alınır(Merlin,Chaınreactıon,Evancycles Haricinde).Fransız siteleri'de varsa bildiğiniz iyi olur (link) bu siteye denk geldim lastik fiyatları uygun'da kargo diğer sitelere göre hallice...

Scudo

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@ebubekir sözbir

Hocam İki Lastik Alsak Bir Lastik Parası Kargoya Gidiyor Teşekkür Ederim:D

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
Bike discount.de den alışveriş yaptım, en çok çeşit ve uygun fiyatlar burada, almanya için konuşuyorum..
Tr olmayan renk ve modellerde çok güzel cubeler var..

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Kadroları Bu sitede uyguna buldum.İleriye dönük alışveriş yapacam..Kargosu pahalı diğer ürünler için Sırf Kadro için Katlanılır...

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
bike discount.de den kadro almaya niyetlendim göndermiyorlar buna nasıl çözüm bulabilirim?

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Samet Koç
Türkiye'ye Göndermiyorlar mı Kadroyu..

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
evet yollamıyorlar. Sadece ufak tefek şeyler alabiliyorsun.

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
(link) şu kadronun fiyatına bakın ya, tr de böylesini 350den aşağı bulamıyoruz adam 250tl ye cillop gibi kadro alıyo. türkiye deki potansiyeli görmüyor mu acaba avrupalılar. akıllı telefonlarda ki 2 sene önceki açlığımız şuanda bisiklet piyasasında oluşmaya başladı. inşallah kısa sürede fiyat ve performans olarak bizi tatmin eden ürünler gelir

Murat Ozgul

Aktif Üye
Tepki
17
Bisiklet
Carraro
Ben şimdi bir bisiklet ekledim türkiyeye gönderim var mı diye adamlar faturaya gümrük vergisini bile ekliyorlar. Seçtiğim bisiklet 699 Euro + 119 Euro Gümrük Vergisi + 19 Euro Kargo eklediler. Size niye öyle dediler anlamadım. Yazıştınız mı yoksa benim yaptığım gibi sadece sepete eklememi yaptınız?

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@Murat Ozgul
Yeni üyel oldum siteyi bugun buldum. Sadece kadroyu satın almak için sepete ekledim. Ödemeye gidinbce gönderemiyoruz dediler

http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/02/04/shipping.png

durum aynen bu şekilde

Tepki
256
Bisiklet
Cube
dostlar bike-discount bisiklet konusunda gönderi yapmıyor.3 hafta yazışmışımdır sistemlerinde hangi ülkeye kaça gönderdikleri ve hangi ürünleri gönderdiklerini yazıyorlar.
Kargo ücreti 19,50 Euro alıyorlar (kıyafet yada donanım ) ama bisiklet yok / bence burada yatkili Cube dağıtıcı var diye kanun olarak göndermiyorlar.Yasmin Sport Cube TR yetkili firması / Radon yada diğer markaları neden göndermiyorlar onuda bilmiyorum.
Firmada çalışan bir türk kızı var Hamide Bebek direk onunla info adresinden yazışabilirsiniz.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@Aydınlıyurt Tuncay

hocam peki aldığım ürün (29er fs kadro) Almanyada bir yakınıma aldırsam onun bana kargolaması nasıl olur?. Üzerine gift yazıp mı yollar yoksa faturalı şekilde mi yollar?

Şimdi baktım ülkeyi Almanya olarak seçince fiyat 335den 400 euroya çıkıyor.

Tepki
256
Bisiklet
Cube
aldığın ürün nedir bilmiyorum ama bisiklet alırsan teslim adresi almanya yazarsan Almanya Kdv'si % 18 ilave oluyor.TR'den giden birisi alırsa Havalimanı Taxfree onayı evrağını onaylatıyorsun Firmaya geri gönderiyorsun 3 ay içinde senin hesaba bir kısmı geri ödeniyor.Ama dediğin gibi Almanyada bir yakınıma aldırsam dediğinde kadv den zarar.:)

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@Aydınlıyurt Tuncay

29er fs kadro alacağım. Merak ettiğim kadroyu alan yakınım bana gift olarak yollarsa kadroyu gümrükte sorun çıkar mı :)

Tepki
256
Bisiklet
Cube
samet kargo fiyatını sorarmısın / bu arada kadroyu göndermiyorlarmı? / hadi bisikleti göndermiyorlar !!! / firmalar kendileri kargo firmalarıyla anlaşırlar senin kuzen daha pahalı fiyata gönderir bilgine / Tr'ye gelen bir yakını varsa kapsın getirsin bence /

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Evet riskli ve masraflı olacak yakınım alıp kargolarsa. Yaza kadar gelen giden görünmüyor. Firmaya hergün mesaj atsam etkili olur mu acep :)

(link)
almak istediğim ürün bu

Tepki
256
Bisiklet
Cube
bence Hamide BEBEK personel olan arkadaşa mail atıp (bombardıman şeklinde ) En azından bazı durumlarda artı bonus kuponu kapabiliriz :)

Merhaba Tuncay Bey

malesef fiyatlarda hicbir indirim yapamiyorun.

Indirimi tek bestprice olarak yapiyoruz onu da patron kontrol ediyor.

Ellimde degil tuncay bey yoksa size cok yardimci olmak isterdim.

Saygilarimla

H&S Bike-Discount GmbH

Hamide Bebek

samet kardeşim ve diğer arkadaşlar az önce Hamide Hanıma aşağıdaki maili attım bilginize;

Hamide Hanım merhaba,patronunuza en azından satışları arttırabileceğinize dair fikir vermek isterseniz diye yazıyorum.TR'de olan (link) sitesinde firmanızla ilgili devamlı yazışmalar oluyor.Bence TR'den alış veriş yapacaklara (çok kişi var öneren ) bence bir bonus kuponu ayarlatabilirseniz hem satış olur hemde siz satışı artırmak için çaba gösterdiğinizi patronunuza anlatırsınız.Bence dediğim siteyede bir göz atın derim.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
@Aydınlıyurt Tuncay

İndirim yapsalar güzel olur tabi de kadroyu bana göndermedikten sonra pek bir anlamı yok. Zaten fiyatları gayet uygun :)

gokaykr

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
cube delhi kadrosuna hayranim polonyadan bir arkadasimda getirebilir. ciddi ciddi dusunmeye basladim getirtmeyi. fiyat olarakta kargo dahil 120 euro gibi bir fiyata geliyor ki bence gayet uygun.