Bike-discount.de arkadaşlar ufak yardımınız lazım

Tepki
3
İsim
Berkay Engin
Bisiklet
Ghost
Arkadaşlar herkese merhabalar. Bu başlıktaki siteden alışveriş yapmayı planlıyorum ancak güvenilir olup olmadığını bilmiyorum. Aranızda buradan alışveriş yapan oldu mu hiç? Bilgi ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler ve iyi günler.

Scudo
D

Domestik

Misafir
Güvenilir bir Alman sitesidir. Alışveriş yapmışlığım vardır. Biraz fazla kargo ücreti istiyorlar, fakat güvenilirlik konusunda hiçbir sıkıntısı yok.

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Daha once alisveris etmedim ama bilinen ünlü bir sitedir. Googlelayin kac yildiz aldigini da gorursunuz, sonuc olarak ben siparis gecerken tereddüt etmezdim.

Bike-componens.de sitesinden ise bir cok kere alışveriş ettim. Hiç sıkıntı olmadi...

• Beğen
Tepkiler: bektheopethian
Tepki
3
İsim
Berkay Engin
Bisiklet
Ghost
Yardımlarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bektheopethian güvenilir bir site. Geçen sene km saati almıştım, aynı gün kargoya verdiler. Ancak kargo ücreti 20 eurodur ve pahalıdır. Zira merlin'de kargo ücreti 20 tldir.

Tepki
3
İsim
Berkay Engin
Bisiklet
Ghost
@Onur YCL bende km saati alacağım da kargo gerçekten pahalıymış. Biraz daha araştırayım o halde.

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
sırf bu kargo ücreti yüzünden alışverişi beklettiğim sitedir.
sigma ROX 5.0 bu sitede 71,39 eurodur. Ancak gönderi 19,95 eurodur

Saygıdeğer merlinde gönderi sadece 6,42 eurodur fakat saygıdeğer merlin sigma satmamaktadır :(

• Beğen
Tepkiler: bektheopethian
Tepki
3
İsim
Berkay Engin
Bisiklet
Ghost
bende ROX 6.0 alacaktım. aynen dediğiniz gibi merlinde sigma yok amazon ebay falan bakacağım artık :)