bicycle film festival kapsamında bugünkü (16 Eylül pazar) etkinliğe katılan var mı?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sonalp tarafından paylaşıldı.

1. sonalp

sonalp Yeni Üye

Seviye:
    ben son anda öğrenip yola çıktım, moda yoğurtçu parkında katıldım konvoya, çok keyifli ve eğlenceliydi, aramızdan katılan var mı ?

2. Kerem Mercan

Kerem Mercan Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet ben katıldım genelin de güzel ama ağar işleyen bir organizasyon oldu sanırım... Avcılar için buluşma noktası ve saati 10 dendi 10:15e kadar kimse avcılar güzergahın dan geçmedi ben İBB sosyal tesislerin de bekledim ve arkadaşımla birlikte sirkeciye yalnız pedalladık hadi o bişi değil de 10 da yola çıkıp 4:30 da adaya varmak bence gerçekten ağar hareket etmek ve güneşin alnın da maltepe sahil artı çıkarma gemisi denilen mülteci gemisin de insanları bekletmek :)... Adaya varınca çok fazla insanın koptunu gördüm turdan çünkü bende koptum kendim turladım her yerde gemideki insanlar ile karşılaştım :) Yine de teşekkür etmek gerek güzel bir gündü..

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
Ekran Görüntüsü (7).png
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
upload_2016-10-25_19-34-27.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...