Bianci Speed 7000 Alıcam ÖNERİRMİSİNİZ?

Tepki
1
İlk bisikletim olucak ve 2 el bir bianchi speed 7000 almayı düşünüyorum önerirmisiniz?

Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Bisiklet seçimi konusunu iyi araştırdınız mı? Ben marka ve model için yorum yapmayacağım, kullanım amacınıza göre bisiklet seçmenizi tavsiye edeceğim. Mesela sürekli arazide kullanmayacaksanız, bozuk-toprak yollu bir yerde yaşamıyorsanız, dağ bisikleti önermem. Bu bisikleti alıp ta asfaltta kullanacaksanız, ileride pişmanlık duyabilirsiniz. Böyle bir durumda 28 jant şehir-tur bisikleti iyi olur mesela. Amacınız performans- yüksek hızsa ve yine asfaltta kullanacaksanız yol bisikleti iyi olur. Bisiklet seçimi konusunu araştırdıktan sonra dağ bisikleti kararı verirseniz; bahsettiğiniz bisiklet temizse, fiyatıda uygunsa neden olmasın?

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.902
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ilk bisiklet! Icinize siniyor, sizi kendisine cekiyorsa, butcenize uyuyorsa alin :)
Eger gercekten severseniz, hayatinizin bir parcasi olursa pisman olmazsiniz. Ya bisikletinize baglanir, yada tecrube ettikce sizin icin dogru bisiklete karar verir degistirirsiniz ;)
Alin, pedala basin, sonrasini nasilsa dusunursunuz...

Tepki
1
Teşekkürler fikirlerinizi paylaştığınız için hem asfaltta hem topraklı yollarda sürmeyi düşünüyorum almaya karar verdim.

• Beğen
Tepkiler: suat akman