Bianchi'ye Sevgilerle..

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
birkaç gün önce zincirin kadroyu aşırı yaralamasından dolayı accell bisiklete bir şikayette bulundum.geçiştirirler diye düşünüyordum fakat ilgileri beni çok mennun etti.Sizlerle paylaşmak istedim.

Sayın Ersin ERBEDEN

Merhaba, mesajınız ve öneriniz için teşekkür ederiz. Kadro üzerinde zincir koruyucu bandının olmaması zincirin her vuruşunda çizilmesine sebebiyet verecektir. Konu ilgili bölüme iletilmiştir.

Kayseri servisimiz Nejmettin Sarıdağ’a 4 adet farklı model zincir koruma bandı göndereceğiz. Önümüzdeki hafta içerisinde kendisinden alabilirsiniz.

Muhlis DİLMAÇ

Satış Sonrası Hizmetler Müdürü

İyi günler dileriz.

Scudo
Tepki
16
Marka olmak kolay değil,satış öncesi kadar, satış sonrası hizmetlerde önemli tabii.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
aynı durumu ben 2-3 ay kadar önce yaşamıştım forumda başka bir başlık altında paylaşmıştım.benim sorunum teknik bir konuydu sadece mail atarak soru sordum ertesi gün direk telefonumu aradılar tek tek ilgilendiler kadro kulağı ile ilgiliydi durum aynı gün eskişehirdeki bir bayilerine kadro kulağıda yollamışlar ücreti karşılığında almak istersem diye.Benimle de Fatih bey ilgilenmişti.

Tepki
34
Muhlis Bey ,çok ilgili bir zaattır,benimde bir sorunum vardı ,hemen ilgilendi ve gerekli yolu gösterdiler. Bu tip şeyler kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlıyor ayrıca..

Tepki
34
Yukarıda yazdığım yazıya ilave olaraktan iyi olan şeyleri burada paylaştığımız gibi ,karşılaştıklarımızıda yazmak istedim. Frenlerimde bir sorun vardı,aldığımdan beri devam ediyor aslında yaklaşık 3 aydır,bir kaç kez aldığım yere gitsemde çözemediler mekanik disk frenmarkanın Kızıltopraktaki yerine gitmiş idim,şöyle üstün körü bir baktılar ama bir sonuç elde edemedim,bir kez daha gittim çok yoğunuz ,satışlarımız var ,bakamayız dediler,bizlerde çalışan insanlarız zırt pırt vakit bulamıyoruz olmadı,bugün aldığım yerin Sirkecideki yerine gittim,önce yan taraftaki bir dükkanda görüşüne inanadığım birisne gösterdim,kesinlikle balataların değişmesi gerektiğini ama bunu aldığım yerin servisinin yapar ise daha iyi olacağını ayrıca garantisininde bozulmaması gerektiğini söyledi,böylece yan tarafa gittim,ilgili baktı ,bir şey yok fren sürtmüyor dedi,ben fren eski otobüsler gibi ses çıkartıyor dedim,böyle bir şey yok dedi,israr edince pek anlamıyorum dedi,beni tekrar Kızıltoprak'a gdin dedi,bende o anda orada film koptu,yok böyle bir şey ,iş malı millete kakalayana kadar sonrası ( bu terimi kullandım zira o anda kendimi öyle hissettim)kurum yetkilileri iyi olabilir ama iş yaptıklarını bence bir gözetmelerinde fayda var,bende garantis olmaz olsun diyorum bu işten anlayacığına inanadığım bir yere bisikletimi emanet edeceğim.

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Muhlis bey, bana da yardımcı olmuşu, gerçekten ilgililer

egecay

Daimi Üye
Tepki
151
aynı şekilde benim bianchi tdl 1200 de de zincir sürekli arka lastikten çıkan çatallara zarar veriyor. mail atmayı bende düşünebilirim . paylaşım için teşekkürler :)

Tepki
34
@Nüvit Becan

Bisikletimin fren sistemini hidrolik isitem ile değiştirdim ,müthiş bir fark oldu,şimdi istediğim yerde rahatlıkla durabiliyorum. Bu tip sorunlar yaşayanlara tavsiye ederim. Bu arada bu yardımı sağlayan Yeşil Bisiklet Gürsel arkadaşıma teşekkür ederim bu imkanı sağladığı için.