bianchi track

Tepki
0
Bi arkadaşım geçenlerde bianchi track aldı ve baya memnun.Amortisörlör çok yumuşak ve iyi.Ön kaldırmada baya başarılı.ya ben ne marka bisiklet aliim
400 milyonu geçmicek bişi olsa iyi olur ne aliim

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
çift amortisörlü bisiklet tavsiye etmem,alacaksan düz ve aluminyum kadrolu bir bisiklet al,salcano da hesaplı ve iyi modeller var onlara bak.

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
bende track kullanıyom.bianchinin albenisine kanıp aldım.şimdi olsam almam.amörtisör kalitesizliğinden yumuşak:D.ben bianchiyi önermem.biraz daha yüksek fiyatlara daha ii bisikletlet var.gerçek bisikletler.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
360 YTL. civarlarında Sedona borla, vitra veya scud var. Ayrıca bütçenizi çok az daha zorlayarak 500-550 YTL. civarına Kron XC 1000 yada AMOEBA Hussar var bu iki modelden birini kesinlikle tavsiye ederim. Yani seçim size kalmış. Bianchi, Salcano, bisan vs. tavsiye etmem. Bu benim görüşüm.

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
bence koyabiliosan üzerine arkadşaların önerdiği (amoba hussar- sedona borla-kronxc) bisikeltler düşün bence bianchi tavsiye etmiorum

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
herkesin dediği gibi hussar, borla, vitra, sedona sd serisi veya xcserisi parana uygun olacak şekilde ve kullanımınıda önemseyerek...