Bianchi Touring 613 MD- Carraro Sportive 224 Karşılaştırması

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Salih Korkmaz tarafından paylaşıldı.

1. Salih Korkmaz

Salih Korkmaz Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar sık sık konu açıyorum kusura bakmayın :)

Yaptığım uzuun araştırmalar sonucu Sportive224 almaya karar vermiştim ama bayii si yaşadığım şehirde yok.

http://www.bisikletcim.com/bianchi-touring-613-md-28-bisiklet#Properties

bisikletcim.com da bu bisikleti gördüm. Özellik olarak pek fark yok gibi.

Bianchi nin bayiisi yaşadığım şehirde var.

Bu yuzden tavsiye ederseniz gidip bir görüşeyim .

Karşılaştırma amaçlı bu da carraro sportive 224 = http://www.bisikletcim.com/carraro-sportive-224-28-bisiklet#Properties

2. Abdülsamed AKBULUT

Abdülsamed AKBULUT Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bianchi touring kullanan ve öven çok ama onda mekanik fren var diğerinde ise v fren, size farketmiyosa touring diyorum ben.

Salih Korkmaz

Salih Korkmaz Üye

Seviye:
    V-fren tercihim, cunku bisikletimi kendim tamir etmek istiyorum. Şehrin disinda oturmamiz da bunda bir etken, 10km uzakta en yakin bisikletci.

4. farukbal

farukbal Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bende aynı bisikletler arasında kaldım. Uzun yol için kullanacağım. Daha çok asfalt yolda kullanacak olsam da arada toprak arazide de kullanmam gerekecek. Sizce hangisini seçmeliyim?

İlginizi Çekebilir

5.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...