Bianchi Touring 313 21-v

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sonselim16 tarafından paylaşıldı.

1. sonselim16

sonselim16 Aktif Üye

Adı:
    Selim A.
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bursa'dan merhaba... 26″ BIANCHI TOURING 313 ERKEK 21-V VB ile aranızdayım. 15 yıl sonra yeniden bisiklete binmeye başladım. Bugün itibariyle ilk kısa turuma çıktım. Bursa Nilüfer ilçesine bağlı Doğanköy ve civarındaydım. Keyifli bir turdu. 1,5 saat sürdü. Tabii yıllar sonra yeniden bisiklete bindiğim için yorgun bir şekilde eve döndüm. Herkese kazasız belasız iyi sürüşler dilerim...

Ekli Dosyalar:

Celiko29 ve ersoy balcı bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

drink-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...
upload_2017-1-31_11-39-59.png
Her bisikletçinin güçlü ve zayıf yanları var. Kesin olan şu ki, her yönden güçlü bir bisikletçi olamazsınız. Popüler bir örneği vereyim: Hem iyi bir sprinter hem de iyi bir TT yarışçısı...