Bianchi TDL-1200

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Ali Haydar ÖZÜAK tarafından paylaşıldı.

1. Ali Haydar ÖZÜAK

Ali Haydar ÖZÜAK Üye

Adı:
    Ali Haydar Özüak
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bianchi TDL-1200 disk aldım boyum 180-181 26" acaba sizce boyuma uygunmudur birde iç kısımdakı balata sanırım sürtüyor ses gelıyor normal degıldır dımı bu servıs bakımı var sanıım 20 gun ıcınde baktırsammı karar veremedım yardım edermısınız ?

2. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kadro için olmuş bitmiş zaten almışsınız ki teker boyu değil kadro boyuna bakmanız gerekir (18''-19'' kadro ideal olur.). Mekanik disk sürtme yapar ilk serviste ince ayarları yaparlar sıkıntı olmaz.

Ali Haydar ÖZÜAK

Ali Haydar ÖZÜAK Üye

Adı:
    Ali Haydar Özüak
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    46 cm gelyor kadro boyu sanırım uygun netten bakmıstım 46-48 arası yazıyordu disk olayınıda ztn attırcı ayarları yapılcak zincirde bol biraz sanırım o ara dısklerede baktırıcam teşekkurler aydınlattıgınız için

İlginizi Çekebilir

2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2016-8-24_10-37-19.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2016-4-29_9-7-59.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...